Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért baj egyes lányoknak,...

Miért baj egyes lányoknak, nőknek ha leszólítják őket az utcán, vagy buszon, villamoson, akárhol? Főleg ha udvariasan szólítják meg őket?

Figyelt kérdés
Egy fiúnak vagy férfinak ez a dolga.Hogy csajozzon.Nem haragudhat senki rám azért,ha az utcán leszólítok egy lányt vagy nőt.Ha bunkó lennék akkor jogos lenne hogy nem akarnak beszélgetni velem de így nem az.Én se haragszom egy lányra ha leszólít az utcán bár ez ritkán fordul elő.
2019. okt. 28. 20:10
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
89%

Nekem:

- ilyen helyeken 90%-ban olvasok, 10%-ban podcastet hallgatok, szeretnék azzal foglalkozni

- van párom, irreleváns számomra, hogy más férfiak mit szeretnének tőlem

- aki annak ellenére bepróbálkozik, hogy látja a gyűrűt az ujjamon, azzal nem tudok mit kezdeni

- nem szeretem az idegeneket

- nagyon unszimpatikus ez a "megláttalak és bejössz" mentalitás, külső alapján való kezdeményezés

- már előre elegem van, hogy sokakat nem lehet lekoptatni, itt amúgy nem csak a próbálkozó pasikra gondolok, hanem úgy általánosságban sok ember levakarhatatlan, nem értik meg, ha nincs kedved cseverészni

- eddig akik csak úgy leszólítottak, azok MIND hibbantak és/vagy ijesztőek voltak, ebből már elegem lett

- tegyük fel, hogy cseverészünk 2 percet, amíg a villamoson ülünk - és utána? 2 perc édeskevés ahhoz, hogy eldöntsd, valaki szimpatikus-e, annyira meg nem érek rá végtelenül, hogy minden ilyen esetben a dolgomat eldobva üljek be kávézgatni valahova

(Nem, nem tartom "szexuális zaklatásnak", ha valaki leszólít... pár válaszoló kicsit el van tévedve. :DDD )

25N

2019. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
90%

Hajaj kérdező, nagyon el vagy tévedve.


,,L szerintem ha valakinek tetszünk azzal foglalkoznunk kéne.Segíteni neki,hogyha velünk nem is,mással összejöhessen.Nem értesz egyet velem? "


Már megbocsáss de nekem miért vannak kötelezettségeim csak azért, mert tetszek valakinek? Egy vadidegennek ugyan mi a francért segítenék? Csak mert tetszek neki? És akkor mi van, attól még nem ismerem és pont nem érdekel, hogy összejön-e valakivel vagy nem. Mit csináljak, rohangáljak a városban össze vissza hogy kézen fogva kísérjem az összes fiút akinek megtetszettem hogy jaaaaj ugyan már Béluskám menjünk el csajozni segítek. Bocsi de 1.) nem vagyunk barátok, nem vagyunk ismerősök se 2.) van életem, dolgaim amiket el kell intéznem, nincs időm veled foglalkozni.


,,L például megtetszel egy fiúnak a külsőd alapján.Nem haragudhatsz rá azért,mert tetszel neki.Nem akar rosszat neked,Csak meg akar ismerni,ami érthető is."

És honnan tudjuk, hogy nem akarsz rosszat? Mert a külsődről nem lehet leolvasni. Engem egy tök normálisnak kinéző srác fogdosott a buszon. Akarjon megismerni, mit bánom én de fogadja el ha én meg nem akarom megismerni.


,,L nincs abban semmi rossz ha valaki az utcán szerez barátokat szerintem.Lehet hogy már utaztál is együtt egy hozzád való fiúval csak észre se vetted a nagy olvasásba."

Jajj bocsánatot ne kérjen már mert az utazását azzal tölti, amivel akarja és nem veled. Ennyi erővel nap-nap után elmegyek a hozzám való fiú mellett, miért nem állok meg, én csúnya megyek iskolába, pedig milyen szép pár lehetnénk :'(


,,L csak én ezt szomorúnak tartom amikor van egy normális fiú,egy normális lány akik között lehetne jó kapcsolat és mégsem lesz. "

Milliónyi normális lány és milliónyi normális fiú van, akik között nem lesz kapcsolat, mert képzeld el, nem lehet mindegyiket megismerni. Ezért nem kell sírni.

2019. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
19%
Azért,mert nem úgy nézel ki,mint DiCaprio és nincs annyi pénzed,mint Bill Gatesnek. A mostani csajoknak ez kell.
2019. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
69%
Igen mert a világon csak DiCaprionak és Bill Gatesnek van barátnője.
2019. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem jössz be, márpedig ilyen esetekben amikor spontán le szólít egy férfi, kicsi rá az esély, egyértelműen nem akarok veled csevegni. Miért is kellene? Meg nem is tudsz rólam semmit, hogy éppen van valakim, vagy fülig szerelmes vagyok, vagy magam alatt vagyok szakítás után és soha többe nem kell férfi életérzésem van, úgyhogy ezen ne sértődj meg, nagyon énkozpontu a gondolkodásmódod.
2019. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!