Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kellene a férfiaknak...

Miért kellene a férfiaknak azért küzdenie, hogy megkaphassák a szép nőket? A szép nők küzdenek érte, hogy megkaphassák a férfiakat?

Figyelt kérdés
A neme közötti különbözőségeket veszem észre az ügyben. Aki szép nő az válogathat és természetesnek veszi, hogy érte küzdeni kell. A gond az, hogy ezzel visszaélnek manapság.
2019. nov. 1. 10:12
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
#7, tudjuk.
2019. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki tudja. Én inkább csak arra az ellentmondásos dologra hívom fel a figyelmet, hogy ha a szabályzat tiltja a provokálást, ugyanannak a kérdésnek a többszöri kiírását, a tiltás utáni visszaregisztrálást, akkor milyen alapon hagynak meg ennyi kérdést még mindig. Főleg úgy, hogy a kérdező kérdéseinek 90%-a törlésre kerül, és mégis van ennyi, ami valamiért nem.
2019. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
#12 Mert a moderátoroknak már unalmas a folyamatos törölgetés ès tiltás. Úgy sem tudnak mit tenni. Ahhoz el kell vitettni a kérdezőt elmegyógyintézetbe lehetőleg bezárni őt és nincs több kérdés.
2019. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
4%

Unalmas vagy bombanős.


Bazzeg én soha nem küzdöttem jöttek maguktól is,csak tudok velük bánni,férfiként viselkedek,élem az életem.

Heti 5 kondi, építem az egzisztenciám,többre vágyok mint 30+ évesen szobát béreljek meg ócsó jános életet éljek,képzem magam,nem vagyok unalmas mint az átlag palik bocsi kisfiúk.

Plusz tudok kommunikálni mert ezt is fejlesztem folyamatosan.


Nem kell küzdenem hanem vonzóvá válltam.


Ennyi a titok vonzóvá vállj.

2019. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
A "tudok kommunikálni" különösen viccesen hangzik azután, hogy nem tudod, hol és mikor kell a vesszőket kirakni egy mondatban, nem tudod, hogy az írásjelek után szóközt teszünk. Vagy elírsz szavakat. Ha kevésbé önfényező lettél volna, és elhagyod a felesleges és téves állításokat, rögtön pozitívabb képet festettél volna le magadról.
2019. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
12%

15-ös őszinte leszek nem érdekel a helyesírásotok.

Gyorsan gépelek,de a lényeget ragadd meg amit akartam írni.


A vezetőm nem láttad akkor mennyi hibát vét,mégis vezető 2 diplomával.


Ennyi.

2019. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljen, csak akkor ne add elő magad, hogy mekkora karakter vagy, és rögtön ellentmondasz vele magadnak.

Kicsit úgy hangzik, mintha nem lenne sok érdemed, így leírod legalább azt, amivel mindenki más is rendelkezik. Képzeld, én is tudok olvasni meg számolni is, de nem írom le azt a neten, hogy ennyivel több vagyok valakinél is.

"Tudok kommunikálni" - ki nem? Ez hol érdem?

2019. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
14%

17 a ,,tudok kommunikálni" picit mélyebben értettem,könnyen tudok kapcsolatot teremteni,meg lehet nagyképű de a bugyit hamse ledumálom a nőről.


Ki nem tud kommunikálni?


Kérdezd meg a nőket mi a véleményük a ,,magyar férfiakról",hogyan tudnak.


Kb. két szájhuzogatás lesz meg elmondják neked mennyire tudnak átlagban kommunikálni.

2019. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

A női nemet csak azután érdekli a kommunikáció, - a szépeket- , miután gazdag pali van a láthatáron. De utána meg már a saját érdekeik miatt is elnézőek.

tehát , ha van pénz, nincs olyan sok gond velük. Ha az nincs, csak kinlódni lehet mellettük.

Egy házért meg manapság bármire-bárkivel képesek.

2019. nov. 1. 11:42
 20/31 anonim ***** válasza:
59%

De mit akarsz kérdező?

A semmire szexi nőt?

Miért téged válasszon?

Tudod az erősebb kutya b_szik fogadd el.

Fogd fel.

Pénz nélkül mit kezdenél a nővel?

Ülnétek otthon?

Milyen ételeket ennétek?

Tudod az a csaj nem vèletlenül néz úgy ki.

2019. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!