Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kellene a férfiaknak...

Miért kellene a férfiaknak azért küzdenie, hogy megkaphassák a szép nőket? A szép nők küzdenek érte, hogy megkaphassák a férfiakat?

Figyelt kérdés
A neme közötti különbözőségeket veszem észre az ügyben. Aki szép nő az válogathat és természetesnek veszi, hogy érte küzdeni kell. A gond az, hogy ezzel visszaélnek manapság.
2019. nov. 1. 10:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

14# vonzóvá?

Kifejezetten taszító vagy te nagyképű izomjani

2019. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

21-es mégis nekem van életem,kisgyerek.

Nekem van olyan párom amilyet akartam.


Mègse vagyok annyira taszító,te a páromnak max a lábnyomába se érhetsz ha nő vagy,Trabant és Ferrari esete.

2019. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Most akkor mi is a kérdés?
2019. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kérdés, nem is vár megoldást. A kérdező célja egyedül a reakciógenerálás, hogy minél többen válaszoljanak egy általa felvázolt provokatív helyzetre. Puszta trollkodás, ami fellendíti az oldal forgalmát.
2019. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ha olyan férfit akarnak akiért sokan állnak sorba, akkor nyilván küzdenie kell érte a nőnek is.
2019. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
24-es: Nagyon tévedsz. Ha ilyen érzéseid vannak, mert ugyebár semmit nem tudsz hozzátenni a témához, akkor mit keresel itt?
2019. nov. 2. 14:18
 27/31 anonim ***** válasza:
Költői és eldöntendő kérdéseket teszel fel, amire eleve nem lehet válaszolni, vagy csak egy szóban (igen vagy nem). A többi kijelentő mondat. Az egész téma pedig nem szól másról, csak valakiket megsérteni, alázni, lenézni, amihez neked itt nem fognak asszisztálni, maximum 1-2 troll. 3 troll ellen pedig senki nem fog leállni érvelni, hiszen úgysem számít semmit amit itt neked mondanak. Akkor inkább nem válaszol senki a kérdésre.
2019. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nem érted ezt az egészet. A női nem dolga ezt megoldani.
2019. nov. 2. 21:05
 29/31 anonim ***** válasza:
Hogy te nem vagy elég jó senkinek és nem is teszel érte hogy az legyél? Ezt egyvalaki tudná megoldani, te.
2019. nov. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Mivel? Azzal , hogy meggazdagodom? Akinek pénze van, az lehet akármekkora disznó. Gyönyörű nője van.
2019. nov. 6. 20:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!