Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen szxr az élet?...

Miért ilyen szxr az élet? Hogy él az akinek semmi esélye a boldogságra?

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 21:43
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

#10, #11 ( MárkoX ) köszönöm


#17 pontosan.



Bocsánat , valóban rossz a megfogalmazás, vagy inkabb a szóhasználat, ( szxraz élet) de a masodik kérdésben pontosan le van irva hogy mire gondolok.Illetve a kategória : magány, egyedüllét

De hogy egyértelmű legyek attól szxr az életem mert nincs és nem is volt soha senkim aki szeretet volna, akinek elég lettem volna ÉN. Nem a munkahely, a fizetés, a külső, az izom, a fxszméret, a családom az akármi, hanem ÉN.


Azok akik a netet meg afrikát, hajléktalanokat hozzák fel, azok nem olvasták el azt a részt, vagy nekik az anyagi dolgok okoznak boldogságot. Azt se értem hogy miért mások nyomorát kellene alapnak vennem? Miért nem azt akinek van bármilye. Pénz, tudás, csinos vagy kedves barátnő, baráti társaság, szerető család, stb. Miért a legrosszabbhoz képest érezzem jól magam. Pont ugyanannyira logikus a legjobbhoz viszonyitani...

2019. nov. 4. 11:05
 22/22 anonim ***** válasza:
50%
Hàt igen....nagy valószínűséggel ezek a magànyos blökik fogjàk egyszer "kibiztosítani" az AK-t, 😅
2019. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!