Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kell kezelni azt, ha...

Hogyan kell kezelni azt, ha egy társaságban nem foglalkoznak velem?

Figyelt kérdés

Pl. munkahely, egyetem stb.

Ma is pl. voltam egy közösségi helyen, ahol ebéd közben senki nem szólt hozzám szinte egy szót sem. (állófogadás-szerűen)


Az asztal felé fordulva próbáltam utána enni, illetve többször kimentem úgy a mosdóba, hogy nem volt rá szükségem.

Mit érdemes még bevetni?



2019. nov. 9. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Kerülni az ilyen rossz társaságokat....
2019. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha csaj vagy akkor fogyj le. Máris ott lesznek a társaságodban. Kell egy kis ribiség. Ez a fontos.
2019. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és normál testalkatom van.
2019. nov. 9. 16:37
 4/13 anonim ***** válasza:
És te, próbálkoztál akárkivel is beszélgetésbe elegyedni? Vagy csak álltál ott, és vártad, hogy majd valaki odalép hozzád és kizárólag veled akar dumcsizni. Hogy még a kaját is az asztal felé fordulva, háttal a többieknek, eszed meg??? Ne csodálkozz, hogy vették a lapot, és békén hagytak.
2019. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha fiú vagy,akkor irány a kondi. Egy kis arcplasztika és tökéletes.
2019. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Bár az jobb megoldás lenne ha nővé operáltatod magadat. A nők már előnyt jelentenek.
2019. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Próbáltam odalépni a többiekhez de csak folytatták a beszélgetést, nem reagáltak.


Azért fordultam utána az asztal felé, mert 10 perc után már hülyén éreztem magam, hogy senki nem beszél velem.

2019. nov. 9. 16:42
 8/13 anonim ***** válasza:

Próbálj bekapcsolódni a társalgásba.

Attól is függ, hogy mennyire ismernek téged az adott társaságban. Pl. céges bulikon, ha levegőnek néznek, oda tolom a kis buksimat közéjük, és hallgatom őket. Ha érdekes a téma hozzászólok, ha nem, akkor eszek.

28/L

2019. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
#8 Na tessék. Operáltasd magadat át nővé!
2019. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Itt speciel először voltam.

De pl. egyetemen se beszélget senki velem. :/

2019. nov. 9. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!