Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kell kezelni azt, ha...

Hogyan kell kezelni azt, ha egy társaságban nem foglalkoznak velem?

Figyelt kérdés

Pl. munkahely, egyetem stb.

Ma is pl. voltam egy közösségi helyen, ahol ebéd közben senki nem szólt hozzám szinte egy szót sem. (állófogadás-szerűen)


Az asztal felé fordulva próbáltam utána enni, illetve többször kimentem úgy a mosdóba, hogy nem volt rá szükségem.

Mit érdemes még bevetni?



2019. nov. 9. 16:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8/10 vagyok. Fősulin 1 barátom volt, és ezzel vége. Azóta is csak ő az egyetlen barátom, de az más tészta :D.

Ismeretlen közegben nem csoda ha nem nyitottak feléd. Neked kell megtenned az első lépést. Ha beszélgetni szeretnél, ismerkedned kell.

2019. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hogyan kell ezt megtenni?
2019. nov. 9. 17:07
 13/13 anonim ***** válasza:

Kiszemelsz mondjuk egy védtelen alanyt és levadászod.... bocsi csak dolgozik bennem egy kis agyi stimuláns :D

Komolyra fordítva a szót, odamész valakihez, ráköszönsz. Témának felhozhatod az óra anyagát. Nálunk általános téma volt, a vizsgáktól való parázás, a tanár kibeszélése. Téma egyéb más témát szül.

2019. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!