Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kezdenétek építeni az...

Mono11 kérdése:

Hogyan kezdenétek építeni az életeteket? Kérlek értelmes válaszokat irjatok .

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kiindulási pont?


Kezdetnek keresnék egy normális munkahelyet, ha mondjuk nincsen. Ez elég alap dolog az életben.

2019. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Totális csőd vagyok de ezt leszámítva sejtem mit kéne tegyek, persze ez nem biztos, hogy neked is megoldás de azért lehetnek közös pontok:

-kéne szerezzek egy munkát

-el kéne költözzek otthonról (sajna játszik, hogy jó távolra otthonról mert bár rendesek a szüleim de kezdünk egymás agyára menni és hiába vagyok itthon és segítek amiben csak tudok ezt nem arra használják, hogy könnyebb legyen az életük/több pénzt keressenek hanem arra, hogy még jobban nyomják a hülyeségeiket)

-barátokat kéne szerezzek (a régiek már mind kikoptak, meg pofám sincs náluk próbálkozni, ami lehet hülyeség de attól még így van)

-kéne egy barátnő

-vele közösen kéne valami cél amiért érdemes küzdeni (saját lakás, család, gyerekek)

2019. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy kezdtem el építeni, hogy egy nagy lélegzetvétel után elköltöztem a mindennapi szülői terrorból 18 évesen. Bár sejtettem hogy nehéz lesz, mégis belevágtam. Elkezdtem dolgozni, albérletben tengődtem, volt hogy éheztem is. De valahogy mindig jobb és jobb munkákat próbáltam keresni ha kellett, mellékállást is vállaltam. Aztán szép lassan talpraálltam egy hitelcsapdából amibe még az ínség miatt keveredtem a kezdetek kezdetén. Amikor már úgy éreztem rendeztem a lelki és anyagi gondjaimat, pont akkor jött a szerelem is az életembe. Férjhez mentem, gyerekünk lesz hamarosan.

Azt gondolom mindennek az elindulás az alapja, csak el kell kezdeni, és a többi mindig jön magától. Az út közben megismert emberek, helyek, élettapasztalások... Az idő közben meg csak telik és egyszer csak azt vesszük észre, hogy elértünk valahonnan valahová.

2019. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Én úgy kezdtem el építeni 14 évesen, hogy sokat gépeztem. Ezt azért így mondom, mert a szüleim csak azt látták, hogy "egész nap a gép előtt ülök és nem csinálok semmit" (ami a mai fiatalság nagy részére igaz is sajnos). Na igen ám, de én is és még sokan velem együtt a gép előtt töltött időt hasznosabban töltöttük el. Én például magamtól elkezdtem programozással foglalkozni, más grafikával foglalkozott...


Már az elején egy elég komoly cél körvonalazódott bennem, ennek a célnak az elérése közben nagyon sok tudást, ismeretet, ismeretséget...szedtem össze, anyagilag és szakmailag is elég jó irány volt.

2019. nov. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyire rosszak volta a szülők, 3-as? Mi történt?
2019. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szülők a lehető legjobbat akarják gyermeküknek.

A gyerek viszont ezt beleszólásnak érzi.

El kell költözni a lehető legmesszebb a szülői háztól!

Ez az életkezdés alapja. Munka, albérlet, az még jobb, ha külföldön.

Az előnyös, ha néhány év után a szülők közelében élhet, az unokák nevelésében a segítségére lesznek.

2019. nov. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Brian Tracy Főnix szemináriuma fent van youtube-on. Azt kéne feldolgoznod. Én is sokat tanultam belőle.
2019. nov. 25. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!