Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan bírjam ki barátnő...

Hogyan bírjam ki barátnő nélkül? Ti mit tennétek ha egyedül kéne leélnetek az életeteket, mint nekem?

Figyelt kérdés
Nekem nem is volt és nem is lesz soha barátnőm.Ennek így kell lennie.Tudok majd azért teljes életet élni szerintetek?
2019. febr. 28. 17:34
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
75%

Ránts rá. Én is azt teszem 6 éve.



Jöhetnek a nyáladzó lepontozók...

2019. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát, jha így eldöntötted hogy nem lesz, akkor az élet ezzel azt bizonyítja, hogy igen.

Mert mi számít teljesértékű èletnek? Ha neked abban nem szerepel a pár, mert remete vagy yogi akarsz lenni, akkor neked teljes életed lesz.

Ha folyton azon keseregsz hogy hiányzik valami, akkor logikus, hogy hiány vagyis nem lesz teljes... rajtad áll baby.

2019. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megvan a maga keresztje.Nekem az a keresztem,hogy barátnő,feleség nélkül kell leélnem az életemet.Ez van megírva nekem,nem tudok mit csinálni.
2019. febr. 28. 17:44
 4/44 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló nem akarok egyedül lenni,de egyedül kell lennem.Ez a sorsom.
2019. febr. 28. 17:46
 5/44 anonim ***** válasza:
50%
Nem ez a sorsod. Ha viszont igen, szellemileg fejlődj... csak az a “baj” hogy az meg vonzani fogja a nőket is ;)
2019. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
84%
Honnan az Isten turajából veszed, hogy predesztinálva ez a sorsod?
2019. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Ha nem ez lenne a sorsom,már találkoztam volna olyan lánnyal akinek bejövök.De nem találkoztam és nem is fogok.Az én sorsom meg van pecsételve.
2019. febr. 28. 17:51
 8/44 anonim ***** válasza:
65%
Nem unod még a picsogást?
2019. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Háát nem tudom.

Nekem se lesz úgy néz ki már csajom - de ez miatt elsősorban én vagyok a hibás.

Én elfogadtam hogy mivel nem akarok változtatni le kell mondanom a párkapcsolatról.

Ez el lehet fogadni, és így más célokat lehet megvalósítani.

Mondjuk én sétálgatok csak úgy, nézem a felhőket, benne maradok a pillanatban miközben nem érdekel semmi.

De hogy boldog lehet ahhoz ezt belül tényleg el kell engedni.

Viszont akár milyen erős "fekete lyuk" is az ember.., bármikor bejöhet mégis egy csaj az életünkbe.

Amíg élünk.

Ha oda lép elénk, és azt mondja ~ Szia. Úgy sem tudunk mit csinálni.

Ezt is el kell fogadni!

Ami jön hagyjuk jönni. Ami megy hagyjuk menni. Mi pedig mindig legyünk boldogok az aktuális pillanatban.

2019. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
5-ös én attól nem félek hogy vonzó leszek a nők számára.Soha nem tetszettem egy nőnek sem.Tudomásul vettem és megpróbálom elfogadni hogy nekem így kell leélnem az életem,egyedül.
2019. febr. 28. 17:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!