Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell magányosnak lenni...

Miért kell magányosnak lenni valakinek csak azért, mert nem olyan mint amilyennek a többi ember látni szeretné?

Figyelt kérdés
Senki nem tehet arról hogy milyennek születik.Senki nem válogathatja meg a szüleit.Ha pl.valakinek az anyja alkoholista,Vagy az apja egy pszichopata őrült aki rettegésben tartja a családját arról a gyerek nem tehet.És az hogy milyen gyerekkorunk volt,kihat az egész életünkre.Tehát nem elég hogy valakinek rossz gyerekkora van,amiről nem tehet,De még felnőttkorában is szenvedjen mert a sok bunkó kiközösíti,meg hülyézi,meg elmondja minden szerencsétlennek.Miért kell magányra kényszeríteni valakit,csak mert pl.fogyatékos,Vagy egy kicsit szerencsétlen?De aki lop,csal,hazudik annak persze nincs ilyen gondja hogy 40 évesen is szűz még,hiszen az embereknek az nem tetszik ha valaki bár jóindulatú de szerencsétlen,Az viszont tetszik ha valaki ellopja a pénzüket meg hazudozik nekik.
2019. nov. 20. 13:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10-es abból amit leírtál abból is az derül ki hogy a társadalommal van probléma.A fogyatékosokat megvetik,a bűnözőket szeretik.Nem fordítva kéne lennie?
2019. nov. 20. 17:21
 12/14 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy mondanám, hogy van egy réteg, a társadalom egy nagy százaléka, akinek alapvetően mindegy, hogy bűnöző-e az illető, vagy sem. Elég, ha jófej az illető, lásd pl. a viszkist, egy időben sokat futott a médiában.

A legtöbb ember inkább néz egy jóarc bűnözőt, mint egy bármilyen fogyatékost.

2019. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Incel much?
2019. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ilyen, én is belefáradtam pedig csak 19 leszek.. Tudod ha kiderül hogy nincsenek barátaim és nem bulizok és lelkileg szarul, boldogtalan vagyok, akkor onnantól már nem az vagyok akinek előtte gondoltak, onnantól már nem az a kedves elfogadó srác vagyok, csak egy nyomorék akit degradálhatnak. Bár tény hogy ha valakinek mesélek magamról és sajnos közel engedem magamhoz legalább jogosan mondják hogy anyám sem szeret :D Sajnos ilyen a mai világ, elfogadó kitartó hűséges lány sehol, a csávók is csak védik az olyan lányokat akik benne vannak alkalmiba pedig az olyan söpredéket irtani kéne.. Ilyenek az emberek elszaródik a világ sajnos, trend, menőség, stb.. Én ott tartok hogy feladom az életem, mert mi értelme úgy élni hogy nincs aki vár ha haza érsz és elmondja hogy szeret, csak vagy önmagadba és a kutyához sem szólhatsz egész nap és senki se kérdezi meg hogy vagy? A végén meg amit mondasz, igen, aki kihasználja a másikat és aki miatt sírnak az után futnak, aki meg csak szeretné őket hűségesen ők már nem elég menők.. Sajnos ők vannak a központba, őket értékeli, minket nem. Így nincs értelme "élni", csak időpocsékolás, előb utóbb úgy is meghalunk, legalább annyi választásunk van hogy élhetünk kitagadásba gyűlöletbe magányosan 80 éves korunkig, vagy idő előtt befejezzük és nem szenvedünk tovább.. Legalább ez a kis "jó" jutott nekünk :'( Kitartás. GL

18f

2019. nov. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!