Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek jó ötlet 40...

Szerintetek jó ötlet 40 évesen hazaköltözni a szüleimhez hogy ne legyek annyira magányos?

Figyelt kérdés
15 éve felköltöztem Budapestre de semmi értelme nem volt.Nem találtam barátnőt,barátokat,Jól fizető állást.Azon gondolkozom hazaköltöznék és ott folytatnám ahol 20 évvel ezelőtt abbahagytam.Néznék vidéken munkát és már életem végéig anyámékkal laknék.Testvéreim vannak úgyhogy anyáméknak még lehetnek unokái.De nekem már nem lesz semmim csak a régi szobám és a régi ágyam amibe még gyerekként aludtam.
2019. nov. 22. 22:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#9-es köszönöm bár nem teljesen értek egyet Veled.Én úgy látom,nem sok minden változott 15 év alatt Budapesten.Nincs sokkal több munkahely sem mint 15 éve.
2019. nov. 23. 12:20
 12/15 A kérdező kommentje:
A fizetések is hasonlóak mint 15 éve voltak,igaz az árak azok változtak,sokkal drágább lett minden.A trolibuszon pedig az elmúlt 15 évben egy lány sem flörtölt velem.
2019. nov. 23. 12:22
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"öregekkel nem lehet együtt élni, elviselhetetlenek.. Arról nem is beszélve hogy mennyire kihasználják a másikat. Csak velük kell foglalkozni, önzők, kihasználnak"


Azért ez nagyon durva általánosítás, nem igaz, hogy mind ilyenek. Én is laktam együtt a szüleimmel felnőttként egy ideig, nem voltak önzők, nem használtak ki, sőt inkább segítettek. És én sem használom ki a még itthon lakó gyerekemet, és nem várom el, hogy velem foglalkozzon, éli az életét, ahogy neki tetszik.

2019. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de bírom a sok okost, öregekkel nem lehet együttélni. :D Lehet TE szüleiddel nem lehet, és azért mondod ezt. Képzeld el, én is hazaköltöztem, (albérletben laktam, baromi jó fizum volt) bár teljesen más ok miatt, és nem bántam meg, mert több időt tölthetek el a szüleimmel. Szard le ki mit mond, ezt igazából meg se kellett volna kérdezned itt, ha te úgy gondolod, tedd meg. Ne mások véleményét nézd, örülj, hogy élnek a szüleid, és egészségesek, hidd el, minden egy pillanat alatt megváltozhat! A sok gyakoris 12 évesen elköltöztem otthonról, 2 nobel díjam van, a legszebb nőkkel flörtölök, ha választ kell írni, válaszolót meg hagyd.


Tégy úgy, ahogy neked jó!


31/F

2019. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Végezz el egy OKJ-s tanfolyamot ami vidéken végezhető. Szakmát keress. Aztán költözz haza, kezdj gazdálkodni és csajozni! Apám 43 volt mikor születtem 46 mikor a húgom. A munkatársam 2 éve ismeri az új feleségét. van 2 gyerekük. Most 43 a srác. Keresztanyám 42 évesen szült. Semmi nincs elveszve. Van mégy 20-40 éved. Éld le jobban mint eddig!
2019. nov. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!