Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gondolkodóba estem hogyan tovább?

Gondolkodóba estem hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Figyelem elég hosszú lesz. Köszönöm annak aki végigolvassa


23 éves srác vagyok. holnap utazom vissza külföldre. Írországban dolgozom már lassan két éve. Rettenetes már már depresszió közeli állapotba kerülök minden egyes alkalommal mikor vissza kell utaznom.Legkésőbb jövő év végén, egészen pontosan december ben hazajövök hiszen már most is alig bírom. Viszont kint addig a magány vette át a uralmat az életemben. Két éve ért véget egy kapcsolatom. Az utána következő időszakban költöztem külföldre ami valamelyest segített. De azóta valahol nagyon kisiklott az életem.Valaha egy életvidám energikus a jövőmre gondolva egy kicsit mindig is szorongó Ám nagy tervekkel és motivációval előre tartó srác voltam. Ez valahol kettétört. Mára átvette az életemben a helyet a motiváció és kitartás teljes hiánya illetve a múlton rágódó és a jelenen Illetve a jövőn görcsösen szorongó lusta . munkahelyén a munkáját épphogy csak elvégző elhízott és egy kicsit antiszociális ember szerepe.Sok minden érdekel de semmihez nem érzek késztetést. Szeretnék idegen nyelveket tanulni sportolni életmódot illetve szemléletet váltani. Az emberekkel szemben nyitott szeretnék lenni illetve mindenféle szorongás nélkül ismerkedni. Sajnos még az sem segít hogy a családommal élek kint inkább csak megnehezíti a dolgokat.Úgy érzem az élet minden területén pótolható vagyok és nemérek semmit, barátnőről jelen pillanatban is csak álmodozom.Voltam még anno 17-18 évesn egy kis ideig depressziós most lehet megint az vagyok.Volt már valakinek kb. ilyen idős korában ilyen mély gödörben az élete? Ha igen hogyan lábalt ki belőle illetve mit tanácsolna nekem? Sajnos a jövőm meg alapozásához még a jövő évet ki kell bírnom külföldön. De jelenleg tényleg csak bejárok dolgozni és Másból nem is áll az életem.


2019. nov. 23. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Két év alatt hogyhogy nem találtál baráti közt, ismerösöket? Ezek nélkül érthetö, ha nem érzed magad jól ott, illetve a saját börödben.

A helyedben sürgösen elkezdenék felépíteni ott kapcsolatokat, emberek közé menni és nem csak dolgozni!


Itt nem a külföld a fö probléma, hanem az, hogy visszahúzódsz másoktól!

2019. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag tudatosan nem kerestem baráti társaságot ott kint hiszen mindig is haza akartam jönni illetve haza is fogok jönni. Az az ország amolyan kitérő számomra.
2019. nov. 23. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor meg ne csodálkozz, ha nem érzed magad jól!

Okosabb lett volna erre az idöre is keresni barátokat! De mindenki úgy teszi tönkre az életét, ahogy akarja!

2019. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ember hiába megy ki külföldre,a sorsa követi mindenhová.Én ezért nem megyek ki mert kint is egy magányos csóró lennék.
2019. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem értem hogyha segítséget kérek miért papolni kell és miért nem lehet segíteni? Mindenáron meg akarjátok mondani a tutit? Aki barátok nélkül önmagában nem tud boldog lenni az se hogyan máshogyan sem. Én pontosan önmagam boldogságára keresek megoldást
2019. nov. 23. 21:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen munkát vegzel kint? Elmondasod alapján én nem érzem, hogy annyira mély gödörben lenne az életed, de sajnos a saját tudatod ezt sulykolja és ennek nagyon nehéz ellenállni. (tapasztalatból mondom..) A kutya itt van elásva: ne tekints úgy magadra, mint akinek gödörben lenne az élete. Inkább fogd fel ezeket az időket úgy, mint megpróbáltatásokat, amik megedzik majd a lelkedet /szellemedet. Viszont az ismerkedésrol még ilyen állapotban sem mondanék le a helyedben, internetes tarskeresot javasolnék (magyart!), illetve alkalmankénti buliban járást helyben. ( haverral vagy akár egyedül is)
2019. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Számítógépes játékokban felnőtt klánokban való tagság segíthet visszaszocializálódni. Máskülönben ott is vannak prostik. Én tuti hogy járnék hozzájuk. Egy jó szex és újjászületsz.
2019. nov. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most az otthon létem alatt próbálkoztam pár alkalmi kapcsolattal. arra kellett rájönnöm hogy érzelmek nélkül nekem ez nem megy bármilyen hihetetlen is.
2019. nov. 25. 08:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Itthon is ez lenne. Nem a környezettöl függek ezek a dolgok hogy most melyik orszagban vagy dolgozol e vagy nem. Hanem csak töled függ
2019. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek kellenek a társak barátok.

Huszon pár èvesen ne èrezd már úgy hogy tönkre ment az èleted,,,!

2019. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!