Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hány éve emészti a magány az...

Hány éve emészti a magány az életed?

Figyelt kérdés
Hány éve nem szeret senki?

2019. nov. 23. 22:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
Fogjunk össze ès kezdjünk új èletet.Csinàljunk egy önellàtó kis farmot, tanyàt ki hogy nevezi.Ott boldogan èldegèlhetünk.Mindenki fog dolgozni, ki mire kèpes, tud. Összedobjuk a pènzt az induló tőkère, aztàn minden jön Magàtól.Ki volna benne??
2019. nov. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Legalább 5-6 éve. Azóta nincs egy barátom sem és nem tudok új kapcsolatokat kialakítani. 19/L
2019. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szeretnének, de az én szívemet ez nem éri el.. így a emberek hidegnek tartanak mert nem tudom viszonozni amit adnak nekem. Bunkóságnak tartják , hogy nem fogok kezet, vagy nem nézek a másik szemébe. De nem erről van szó. Egyszerűen félek, rettegek és ez felemészt.

Nem tudom milyen magányosnak lenni, mivel nem ismertem soha a másik oldalt..

17/L

2019. nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2012 óta. 30f
2019. nov. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2012 óta 23F:(
2019. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem, hogy mikor volt olyan, hogy nem éreztem magam magányosnak. Kisgyerek koromban talán. Szóval már egy erős 20 éve magányos vagyok. Ebből az utolsó 10 év egyre durvább, az elmúlt 2 év pedig totális magány (értsd: napi max néhány mondatot beszélek másokkal, az is csak a munka miatt).

Egy magányos ember senkit se érdekel, szóval ha valaki sokaig magányos, az már az is marad...

2019. nov. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Son4of7God ***** válasza:

4éve, De van egyáltalán értelme ennek a kérdésnek?

Tervezel valami kocsmázós bulit azoknak akik itt válaszolgatnak vagy mi?

Esetleg egy csoportot ahol beszélgetünk és meghallgatjuk egymás bajait? (nem mintha én bármi ilyenben részt vennék xd)

De tényleg nem értem h miért kérdezed ezt.

19/F

2019. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!