Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek sem tud megváltozn...

Szerintetek sem tud megváltozni egy ember? Szerintetek is olyan marad amilyennek született?

Figyelt kérdés
Szerintem igen.Ha magamból indulok ki én sem tudok megváltozni.Mindig is gátlásos voltam,visszahúzódó,csöndes,és ezen már nem fogok tudni változtatni.Ha soha nem lesz barátnőm,így jártam.Vagy el tudom fogadni vagy nem.Jobb,ha keresek egy jól fizető munkát hogy legalább prostihoz el tudjak menni egy hónapba egyszer.Még mindig jobb havi egy óra szexuális élet mint semennyi.
2019. jan. 12. 23:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető személyiségjegyei tekintetében drasztikus változás nem lesz, de azért mindenben képes kissé alakulni.
2019. jan. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez nem így van. Tudatosan -bármelyik életszakaszban is legyen az ember- meg tudja változtatni a viselkedését, gondolkodásmódját. Tapasztalatból írom. Csak nagyon-nagyon kell akarni változtatni. Aki csak nyavalyogni tud, meg panaszkodni, annak nem fog sikerülni.
2019. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
2-es vagyok. Kiegészítem a válaszom. Én is gátlásos voltam, egy csöndes és magányos személy. Kamaszkoromban is. De változtam, mert akartam.
2019. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. Teljesen nem tudsz megváltozni, de kisebb mértékben lehet fejlődni, hiszen az életünk során annyi tapasztalatot szerzünk, tanulunk, és ezek által is kicsit másak leszünk.


Önmagad ellentéte nem valószínű, hogy leszel, viszont a mostani szélsőségből még könnyen lehetsz kevésbé félénk, gátlásos.


Ha igazán akarod, meg tudod csinálni.

2019. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kérdés hogy elég e az ha csak egy kissé alakulsz.Én így ahogy most vagyok nem fogok kelleni egy lánynak sem.Egyébként régebben regisztráltam egy fizetős társkereső oldalra,több mint 50 üzenetem van már lányoktól de csak akkor tudok válaszolni az üzenetükre ha feltöltöm a kártyám pénzzel.De nem töltöm fel mert szerintem csak kidobott pénz lenne.
2019. jan. 12. 23:11
 6/18 Moncsicsi9876 ***** válasza:
Szerintem igen is tud egy ember változni idővel,...az élet formálja.
2019. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Van egy csomó ingyenes lehetőség párkeresésre, miért pont egy fizetőset választottál?


Bőven elég, ha kicsit változol, mert utána jobban fogod érezni magad, hogy sikerült legalább ennyit, és ez új löketet ad a következőhöz. Motiválni fog, ha látod magadon, hogy milyen jól érzed magad a változtatás után.


Kicsit olyan, mint az edzés. Az elején nehezen veszed rá magad, megpróbálsz kifogásokat keresni, de ha fejben eldöntöd, és megmakacsolod magad, hogy mindenképp megcsinálsz egy 30 napos kihívást, akkor nem marad el a sikerélmény. Plusz beépül a mindennapjaidba ez az új, hasznos szokás, és a rendszeresség miatt idővel látható eredménye lesz.


Mert nem az számít, amit néha teszel, hanem amit minden nap.

2019. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem zavarna különösebben hogy félénk vagyok ha így is lenne lány aki összejönne velem.De a lányok azt hiszem inkább a beszédes,vagányabb,bátrabb srácokat szeretik.Én meg nemcsak gátlásos,de unalmas is vagyok.El lehet aludni a társaságomban.
2019. jan. 12. 23:20
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért van egy határ mindkét oldalon, egyik véglet sem jó. Lehet, hogy egymást erősítenétek.
2019. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem is lenne sok értelme randiznom mert az a randi az első és egyben utolsó is lenne.A 30 napos kihívás amiről beszéltél meg a mozgásról,az egészséges életmódról szól nem a párkeresésről.Attól hogy végigcsinálok egy 30 napos edzést még nem fogok tetszeni a lányoknak.
2019. jan. 12. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!