Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon vágyom egy barátra, de...

Nagyon vágyom egy barátra, de nem merek nyitni senki felé, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Huszonéves kissé félénk lány vagyok. Mostanában neten próbálok ismerkedni, de még így is nagyon nehéz megnyílnom más embereknek. Mi lehet az oka annak,hogy ilyen vagyok?

2019. dec. 6. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonlót érzek én is de csak néha. Önbizalomhiány? Azt gondolod nem vagy elég érdekes? Nehezen bízol meg másokban? Ilyesmi lehet az oka talán
2019. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Nem igazán értem mi a nehéz ebben, minden platformon 50 üzenetet kaphatsz naponta amiből van 2-3 értelmes. Mindössze annyi a dolgod hogy beszélgetsz az emberekkel aztán majd jön valaki akivel egy hullámhosszon vagytok.
2019. dec. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ugyan ez a problema nálam is csak annyi hogy fiu vagyok nincs is rosszabb a magánynál
2019. dec. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok és nő
2020. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!