Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Előfordult már veletek?

Előfordult már veletek?

Figyelt kérdés
Hogy valakit szerettetek volna jobban megismerni, találkozni vele, de közben mégis tartottátok tőle a távolságot, egyszerre vonzott és elbizonytalanított, féltetek tőle, hogy mi sülne ki a dologból, esetleg az illető mit gondolna rólatok? Lehet, hogy hülyén hangzik a kérdés, de jelenleg szinte minden percben ez foglalkoztat, úgy éreztem muszáj kiírnom. Ha éreztétek így, végül engedtetek a "csábításnak"/kíváncsiságnak (vagy nevezzük bárhogy)? Talán jobb lenne megismerni és megbánni, mintsem ne történjen semmi?

2019. dec. 10. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
story of my life
2019. dec. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én nem voltam ilyen szituációban,de jobb lehet szerintem megismerni és megbánni, minthogy ülsz ölbetett kézzel, és talán életed legjobb lehetőségét, legjobb döntését szalasztod el; és ezen rágódhatnál életed hátra levő részében. Szóval énszerintem próbálj meg ismerkedni vele, ha ő is nyitott rá.
2019. dec. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*máhogy arra, hogy veled ismerkedjen, mert mondjuk te is szimpi lennél neki
2019. dec. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Blade Bone ***** válasza:
100%
Egyetértek a kettessel, és voltam is már ilyen szituban, de sajnos a másik oldal gyermeke bizonytalanabb volt még nálam is, szóval semmi nem lett belőle annak ellenére sem, hogy olyasvalakire találtunk egymás személyében, akire valószínűleg már sosem fogunk...
2019. dec. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ebben élek.
2019. dec. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az életem nagy részét ez jellemzi.
2019. dec. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lassan úgy érzem bele fogok betegedni ebbe... Meg kellene tudnom, hogy ki ő. Lehet addig nem fogok megnyugodni, amíg nem találkozunk, de nem tudom hogy mondjam meg neki. Az a sejtésem, hogy őt csak úgy érdeklem, mint esetleges barátnő jelölt, de én csupán az emberre vagyok kíváncsi. Mondjuk ez sem biztos, mert kicsit fura srác, nehéz kiigazodni rajta.
2019. dec. 10. 08:53
 8/9 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2019. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
19
2019. dec. 12. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!