Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Manapság már senkire se...

Manapság már senkire se számíthat az ember? Mással is előfordult már ez?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre,hogy amikor szar helyzetbe vagyok,akkor senki sincs ott,senki nincs mellettem,senkire se számíthatok. Senki se segít. Amikor meg kell nekik valami,akkor rögtön ott vannak.
2018. dec. 7. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést sosem értettem. Te is azt írod ha kell nekik valami egyből ott vannak. Te odamentél barkihez, hogy figyelj tesó szarban vagyok segíts? Vagy csak magadban depizel, hogy rád nem figyel senki.
2018. dec. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyesmit én is éreztem gyakran... de nem azért, mert 'manapság' ilyenek az emberek - én sem vagyok 'manapság" meg holnapság sem ilyen, ahol tudok segítek. Inkább utólag visszanézve ezekre az állapotokra arra gondolok, hogy ha nehéz helyzetben egyedül vagyok - jobban átélem a tanítását, más szóval támasz és mankó nélkül próbálom elviselni és ahol lehet, dolgozni rajta.
2018. dec. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajna ez a világban trendi jelenség ma.
2018. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a tapasztalatom.


Sajnos manapság borzasztóan nehéz oylan barátot találni, akire tényleg lehet számítani.


Nekem eddig nem is nagyon sikerült.

2018. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
csak magadban bíz
2018. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!