Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire lelketlen?

Figyelt kérdés

Van egy lány, ő volt az utolsó dobasom amíg néztem ki valahogy, elutasitott tavaly, de aztán elkezdett újra keresni tavasszal, majd nyáron és nem kaptam választ a miertekre, ő volt életem szerelme, elbtam, mert hülyén viselkedtem (először is mert tavaly elutasitott, én szerelmes voltam,

de barátként is kellett volna minimum ez felőrölt, mert nem tudtam vele mit kezdeni, másodszor A külső miatt már akkor is, harmadszor pedig mert olyan szerepbe hozott ami utánna felidegesitette) . De tudni akartam pár választ. Az is lehet hogy felkotom magam már, 90% és ő akkor se mondja meg. De másfél évig se adott választ semmire soha, azért is vesztem vele össze.


2019. dec. 10. 08:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
Mi a fene baja van a pasiknak? Hogy nem lehet felfogni, hogy sem logika, sem kiskutyafüle nincs ezekben? Ha vonzódik hozzád, akkor esélyt ad, de ha nem, akkor a fejeden is pöröghetsz, de az akkor is nem. Lehet belemagyarázni minden hülyeséget, de ez valójában ilyen egyszerű.
2019. dec. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
11-es itt pont arról van szó, hogy azt akarom megtudni hogy volt-e esélyem, vagy külső alapján eleve kivoltam zárva, tavaly másba szerelmes volt azt vágom, de ebben az évben változtak a dolgok. Két dolog miatt fontos, mert szerelmes voltam egy, kettő meg mert beteg vagyok, nem lesz több ilyen.
2019. dec. 10. 09:34
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem volt. Ha lett volna, akkor történt volna köztetek bármi. Főleg, hogy tudta is, hogy mit érzel. Sajnálom.
2019. dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

13-as ha rajta múlik semmi sem tortenik senkivel, ő nem az a típus aki annyira elvan keseredve, hogy nyomul, azt értem is hogy nekem kell, de 0-n van az önértékelésem, tavaly elutasit, semmiképp sem akarom elveszteni, egy olyan kombo, hogy ha nem mondja meg mit akar, én sem fogok semmit se csinalni. Egyszer nyáron kinyogte arra hogy szeretem, hogy nagy számok törvénye, pár találkozó után nincs szerelem, ennyi volt a max, az is csoda hogy elhivott néha, a legnagyobb jegkiralyno a világon, de nyáron már nem találkoztunk. Amikor összevesztünk a végén azt mondta hogy más fiúk tetszenek neki, én nem, szóval elvileg megvan a válasz, de mégse 😂 a viselkedesem bta fel azért nem és a Végén daccbol, vagy a külső miattv eleve kivoltam zárva? Engem a külső érdekel, nem az hogy hogy viselkedtem.


Egyébként minek akar találkozni olyan emberrel aki megmondja hogy szereti többször is, hogy szenved a helyzettől? Nem feszelyez egy ilyen ember társasága ha nem jön be? Vagy ennyire pszichopata, hogy ezt tudva használt volna ki? Ha meg bejottem neki akkor csodálkozik, hogy a fsz se tudd rajta kiigazodni (ti se tudtatok volna higyjetek el)?

2019. dec. 10. 10:53
 15/23 anonim ***** válasza:
63%
Engedd már el! Nem volt, hiába magyarázol bármit. Jégkirálynő ide, vagy oda. Lassan 30 éves nő vagyok, hidd el nekem, hogy nem. Meg is mondta, hogy nem jössz be neki. Akkor rángatott elő, amikor NEKI szüksége volt valaki társaságára, tudta, hogy te ugrani fogsz. Ennyi a sztori. Tudom, hogy rossz hallani, tudom, hogy nem akarod elfogadni, de friendzone voltál. Ráadásul a taszító fajtából, amit le is szoktak építeni. Nem értem, hogy mi nem világos ezen. Ennyire elfogult nem lehetsz!
2019. dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
15-s igazad van, de akkor nem csak én vagyok a hibás és ha igazad van az rosszabb mint hittem, mert akkor egy valódi pszichopata, de ezt nem tudtam volna elkepzelni róla :(
2019. dec. 10. 11:24
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
Kamu kérdés vagy csak egy életképtelen ember vagy,aki felkötné magát egy lány miatt. Gyávaság. Vannak ennél sokkal nagyobb problémák. Itt van erre a jó ok hogy a szerelem csak a gyengéknek való és egy egész életet tönkretesz. Már aki. Az erősek tovább lépnek és nem sírnak olyan miatt akiket meg sem érdemelnek.
2019. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem még csak nem is ő a pszichopata, hanem egész egyszerűen te nem tudod helyén kezelni a dolgokat, meg gondolsz olyanokat, amiknek helye sincs a szituban. Az olyan ember, aki ilyen vernyogást lever, meg ennyire értetlen, az nem fogja fel azt sem, ha tök egyértelműen hárítva van. Mindig csak a másik a hibás, ugye? Te mindig csak áldozat vagy. Ne haragudj már, de szedd össze magad. Minden ez, csak nem férfias.
2019. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
18-as az van, hogy a padlón vagyok évek óta, elvagyok atkozva, ferfiatlan szánalom ez, de nekem benne volt minden hitem, az a lány volt akire mindig vágytam. És ha nem jöttem be neki egy kicsit se, akkor az nem pszichopatasag hogy tudja, látja, olvassa többször is hogy szeretem, tetszik, udvarlok neki, hogy szenvedek és ő így is csak arra használna hogy ne legyen egyedül, legyen valami pincsi, társaság, fizessen, legyen ott ha baj van véletlen? Én bízom benne hogy egy minimális esélyem volt és azért volt ilyen, mert akkor csak magamat tudom hibáztatni, őt nem akarom még mindig.
2019. dec. 10. 12:30
 20/23 A kérdező kommentje:
Mindegy többet nem leszek szerelmes az biztos, főleg nem udvarlok, nem értek a nőkhöz, sose értettem. Csak tönkretett az összes ilyen szerelem, semmi értelme nem volt, egyedül azt értékelték ha kanos, bunkó, domináns, lekezelo, egoista retek vagyok. Én meg nem leszek az.
2019. dec. 10. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!