Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire lelketlen?

Figyelt kérdés

Van egy lány, ő volt az utolsó dobasom amíg néztem ki valahogy, elutasitott tavaly, de aztán elkezdett újra keresni tavasszal, majd nyáron és nem kaptam választ a miertekre, ő volt életem szerelme, elbtam, mert hülyén viselkedtem (először is mert tavaly elutasitott, én szerelmes voltam,

de barátként is kellett volna minimum ez felőrölt, mert nem tudtam vele mit kezdeni, másodszor A külső miatt már akkor is, harmadszor pedig mert olyan szerepbe hozott ami utánna felidegesitette) . De tudni akartam pár választ. Az is lehet hogy felkotom magam már, 90% és ő akkor se mondja meg. De másfél évig se adott választ semmire soha, azért is vesztem vele össze.


2019. dec. 10. 08:38
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

4-es neked van a legjobb válaszod.

"Minél erőszakosabban akarod, annál jobban el fog távolodni tőled.


Az egész stratégiád full rossz, a manipuláció/érzelmi manipuláció nagyon nem így működik."


Tavasszal felé magasodtam (akkor nem is érdekelt annyira, más lány is érdekelt) , erzekeltettem hogy fölötte állok és megtehettem hogy gci vagyok, utánna is hívott. Amint én kezdtem el már kaparni onnan egy senki voltam a szemebe. Felborult az erőegyensuly, és minél jobban kaparok annál inkabb elvesztettem. A manipulációra miért van szükség azt nem értem... Meg neki egy úrra... Mindent másképp csinálnék már, akkor ő rina most nem én.

2019. dec. 10. 13:34
 22/23 anonim ***** válasza:
63%
Látod, látod. A nőnek férfi kell, akit követhet, tisztelhet, felnézhet rá,elég erőt lát benne ahhoz, hogy biztonságban érezze magát mellette. Aki nyalizik, mint egy kiskutya, az úgy is van kezelve. Nem bunkó fsznak kell lenni, de nem is kell lemenni papucsba. Meg kellene találni az aranyközéputat. A lány egy tök átlagos kis önző lányka, akinek valóban addig kellett a társaságod, amíg az érdekei úgy kívánták. De ezt te hagytad. Máskor, másnak meg sem lenne szabad, hogy forduljon ez a fejében. De nem azért, mert ők tökéletesek, hanem mert te szedsz magadra annyi önbizalmat, hogy azt sugározd, nem vagy áldozat. Most konkrétan azért kapod a pofonokat, mert magad rázod a pofonfát és még tartod is az arcod.
2019. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
22-es igazad van, de ő a toppon volt, neki jöhetett bárki, én nekem a mindenem volt, közben egyre szarabbul vagyok, felé billent az egyensúly... Nehéz úgy férfinak lenni, ha szarnak érzed magad, arcoskodni a legjobb csaj fölött úgy hogy igazából az se tudod kivagy, nem tudod hogy most hülyét csinálsz magadból vagy éppen ez a jó. Nem tudod mit adjál, szerencsejáték ez az egész, nem tudod neki mi kell, már tudom, késő.
2019. dec. 10. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!