Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak errefelé introvertált...

Vannak errefelé introvertált gamer lányok?

Figyelt kérdés
csak azért kérdem, mert kiváncsi vagyok, ha vannak milyen játékos szokásaik vannak, meg milyen gyakran merül fel a magány/egyedüllét.

2019. dec. 15. 04:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Intravertált hermafrodita jó lessz?
2019. dec. 15. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

INTP-T személyiség vagyok.


Miért érdekel ennyire ez a kérdés?


Tény, nem csak kockulok, de volt 4 +3 évem 2 játékon napi rendszerességgel.

Kinevetem az olyan "kockákat", akik előadják hány éve vannak x-y játékon s kiderül sokszor, hogy napok, hetek, hónapok vannak kihagyva, de azért "ohh hát én x éve játszok azon" - aha persze 😆

Nah meg nőként szívás, ha kiderül a neme az embernek. Sokan mai napig srácnak tudnak, akikkel beszéltem, azok pedig titokban tartják.

+Vannak poénok, amik srácként ütnek, de ha csajként mondja az ember...azt hinnék akarok valamit a másiktól...


Egyik alt-felhasználómról nőként ismertek globális chat-ben. Vannak nagyon beteg emberek a gép túlsó oldalán. Tudnék mit mesélni.


Mivel sok minden érdekelt és érdekel is, szelektálnom kellett az olyan hobbikat, amiknek nem volt haszna.

Majd a hobbijaimból vállalkozásba fogtam.


Szeretek sok mindent, főleg hogy alkotó vagyok.

Grafika, 3D modellezés (karaktereimet megcsináltam, ismivel egyeztetem mikor nyomtatja ki nekem), fotózás, tetoválás, szobrászat, szabás-varrás, kárpitozás, barkácsolás,szerelés...stb


Annak üti fel az orrát a magány, akik nincsenek megelégedve önmagukkal és még egy kávézóba se ülnek be kimozdulni.

+Nincs párjuk (se).


De a sport is jót tesz, nem csak a kimozdulás miatt.

Pl részemről bicikli, séta.


Nem minden introvertált személyiség magányos. Csak az aki hagyja magát 🙃 totálisan elzárkózik.


Nem igazán engedek magamhoz embereket közel, számomra a legtöbb csak nyűg,

de ez nem azt jelenti nem megyek el olykor valamerre valakivel beülni pl egy forró csokira.

Nah meg az üzleti találkák vagy alkalmazott csapatommal való heti egyeztetés - valamiket nem tudok megkerülni 🙃


De megválogathatom az embereket körülöttem.


Miért érzed magányosnak magad?

2019. dec. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

Az "introvertált gamer lányok" nem fognak itt özönleni, hidd el.


Egyébként is, miért fontos, hogy "gamer" legyen? Lassan már a gamerek játszanak rá arra, hogy sima mihaszna játékfüggőnek titulálják őket. Nem értem, mi az hogy "nem számít" hogy játszom egy játékot, ha pár hetet ki kell hagynom? Wtf? Az embereknek van élete is... Jó esetben.


F

2019. dec. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

😊

Kedves 3#-as.

Sokan tévhitben vannak a kockulás fogalmával.


Látszik, hogy igazából nem játszottál, főleg nem nagyobb globális közösségben.


Pl nézz engem: kockulok kikapcsnak, annyi hogy nem annyira sokat,

Viszont ez a "van életem" duma szánalmas.


Nem egy társam ezerszer teljesebb életet él, mint bárki (s lehet abba a bárkibe te is bele tartozol)


A kockulás olyan, mint a tv/video nézés kb

Csak azt nem agyatlanul kiterülve nyomja az ember.


A kéz koordinációtól kezdve a memoriáig, precizitásig sok mindent fejleszt + idegennyelv tanulás avagy fenntartás.


+Én alkotói szemmel is figyelek, 3D modellezéssel is foglalkozom +dig.grafika (jó pénz van benne)


Vállalkozásom van, párom, családom s nem szükölködök, mint sok magyar.


A kockák "világa" nem csak nyomikból áll, ahogy TE s a vulgáris betokosodott társadalom gondolja.

2019. dec. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Mondjuk 49 százalékos, inkább ismerkedek nyomi kockákkal, mint egy hozzád hasonló egókirálynővel...
2019. dec. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a kérdés érdeklődő jellegű volt, de lehet írhattam volna konkrétanh mikkel jástzanak
2019. dec. 15. 11:30
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Gyerekkorom óta játszok. Egy mmorpg-ben több mint 3 évem volt, és aligha hagytam ki egy napnál többet, tehát szinte mindig aktív voltam. Akkoriban nem voltam magányos, az a virtuális világ lekötött. Középsuli óta viszont jóval kevesebbet játszom, multit szinte egyáltalán, vagy max. párommal. Mivel valódi húsvér kapcsolatokat sikerült kialakítsak, így már nem igénylem a virtuális tereket, sőt, még csak elterelni sem tudja a figyelmemet, ha épp magányos vagyok. Ez általában akkor szokott előfordulni, amikor senkivel sem tudok találkozni/kikapcsolódni.


Egyébként ezekkel játszom a legtöbbet: COD WW2, Borderlands 2, Fallout 3, CS Go/1.6, Stellaris, Midnight Club 3.


3 konzolom van, plusz PC. De konzolon már sokkal jobban szeretek játszani, mint gépen. Gyakoriságot nem tudok mondani, újabban az van, hogy rámjön pl. Falloutozás és akkor nyomom egyhuzamban napokig (kb. 5-6 órát), aztán napokig semmi. A COD meg olyan, hogy megyek 1-2 kört pl. amíg várok a kajára.


Egyébként régen, amikor még sokszor multiztam, nem híreszteltem, hogy lány vagyok, az acc/karakterneveim is semlegesek voltak. Sokkal élvezhetőbb úgy, hogy nem tudják a nemedet és nem az alapján ítélnek meg. Engem pl. a PvP-ben elért eredményeimről ismertek a törzstagok, és nem arról, hogy júj, egy lány. Manapság mondjuk egy lány játékos nem is vmi nagy dolog, mint régebben.


Privit nem kérek.

2019. dec. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hasonlóan a 7-eshez én is gyerekorom óta jászom, ha időm engedi. Mivel tökéletesen tisztában vagyok azzal hogy (leszámítva az ebben a szubkultúrában lévő réteget) az emberek 90%-a hülyének néz ha ezt megtudja.


Ezért erről a szokásomról SENKI nem tudd. A párkapcsolatokat meg azért offoltam ki mindig és fogom is mert NINCS IDŐM a munka, suli, barátok, + úszás mellet hogy még arra is hogy egy párkapcsolattal is foglalkozzak. Teljesen felesleges.

2019. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt hiszem tévedtem, mégis elkezdtek özönleni a ""gamer"" lányok, csak éppen nem kérnek belőled/belőlünk 😂


Egyébként minek tetted fel a kérdést? Ismerkedési célból?

2019. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
még mindig puszta kíváncsiság (tom hamar döglök), fentebb írtam
2019. dec. 15. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!