Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak errefelé introvertált...

Vannak errefelé introvertált gamer lányok?

Figyelt kérdés
csak azért kérdem, mert kiváncsi vagyok, ha vannak milyen játékos szokásaik vannak, meg milyen gyakran merül fel a magány/egyedüllét.

2019. dec. 15. 04:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Érdemes keresgélni facebook csoportokat és tinder profilokat ha ennyire a gamer görl a fétised.

Amúgy hidd el attól hogy te kocka vagy és keresel egy kocka (vagy annak tűnő) lányt nem lesz jobb.

Illetve ők 100% nem magányosak kivéve ha csúnyák és mogorvák.

Sorry az erős fogalmazásért de ez az igazság :D

2019. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én fantasy crpg fan vagyok, soha nem multizok, és nem vagyok magányos a gamer párom mellett.
2019. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én leginkább egyedül játszom, szóval még ilyen téren magányos vagyok :D.Skyrim, Rdr2, Pókember, Witcher, dee szeretem a story gameket is, mint a Detroit vagy a Heavy rain. Granturismoval is játszom, pár Romb raiderrel. Konzolos vagyok, Marion és Nintendon nőttem fel :). Lány barátom egy darab sem, a barátommal és pár közös haverral jól elvagyunk. Talán kicsit magányos az életem, dee az a ps4em előtt is az volt :D. Nem a kockulás miatt lettem unalmas ember
2020. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!