Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem voltak soha barátaim...

Miért nem voltak soha barátaim, barátnőm?

Figyelt kérdés
Nemtudom magam jól érezni, már nyitottam rengeteg ember felé, de valahogy mindig az lett a vége,hogy 1 beszélgetésig ment a dolog.Még ha barátokat sem tudok szerezni, hogyan akarok barátnőt? Egyszerűen nagyon magányos vagyok itthon punnyadok és várom hogy csipogjon a messenger nincs is rosszabb érzés, már volt hogy elmentem egyedül buliba( nem sikerült túl jól) mit kellene tennem?

2019. dec. 18. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Én is így vagyok igazi barátot nehéz leakasztani aki mindvégig ki áll meletted
2019. dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Sőt a buli meg arra való hogy elmenjen a pénzed semmi erdekeset nem latsz csak tarsaságra találsz
2019. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Barátnőt lehet szerezni de ki tudja miert hogyan valakinek sikeres kapcsolata van én általában nem azon emberek közé tartozom ... Angliában például eléggé vidámak az emberek barátságosak de itthon ezt teszi a megélhetés is de mondjuk itt sok bunkó emberrel találkoztam
2019. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Mindig azt támadják be akinek a legnagyobb szíve van
2019. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Én mondjuk nőért meg ilyen dolgokért sosem tudnék vitatkozni
2019. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Én is így vagyok ezzel, csak én nő vagyok.

Egyszerűen nem tudom, hogy kell ismerkedni. Miről lehet elkezdeni beszélgetni valakivel? 2-3 mondat után jön a kínos csend és annyi.

Arra már rájöttem, hogy a szociális készségeket kellene fejleszteni, de fogalmam sincs hogyan.

2019. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!