Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok ezzel?

Egyedül vagyok ezzel?

Figyelt kérdés
Van valaki rajtam kívül, aki úgy érzi, h eltékozolta a fiatal éveit? Nem igazán volt baráti társaságom, bnőm, csak otthon ültem és főleg kockultam. Nemrég kezdtem változtatni az életemen, új dolgokat tanulok, hobbim is van, de úgy érzem nem tudok csatlakozni új társaságokhoz, mert teljesen elzártam magam az emberektől. Egyedül járok szórakozóhelyekre és nem tudok odamenni emberekhez, lányokhoz, nem az elutasítás miatt, hanem mert nincsen olyan szerves kapcsolatom az emberekkel, mint általában az embereknek lenni szokott. Próbálok kapcsolatot teremteni, viszont nem tudom, hogy hogyan tartozhatnék bárhova. 27f

2019. dec. 21. 03:04
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Igen
2019. dec. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg fiatal vagy, sohasem keso valtoztatni!!

Jo uton haladsz, de ne csak szorakozohelyen probalj ismerkedni, illetve elso sorban ne baratnot, hanem pl egy barati tarsasagot probalj meg kialakitani magad korul.

2019. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy pasi vagy,igy sosem lessz nőd.

Mig a csajok kényük kedvük szerint válogathatnak..

2019. dec. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, pont így. Csak nekem katasztrofális kapcsolataim voltak mindig. Hidd el, annál még az egyedüllét is jobb.
2019. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!