Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek sem jó az egyedüll...

Szerintetek sem jó az egyedüllét? Nem jó így szabadnak lenni? Egyáltalán mondhatjuk valakire hogy szabad ha egyszer magányos?

Figyelt kérdés
Én nem élvezem az egyedüllétet.Nem jó hogy mindig azt csinálhatok amit akarok.Ma például megettem egy bejglit és egy fél kiló szaloncukrot és nem volt itt egy lány hogy rámszóljon hogy ne egyek ennyi édességet mert kilyukadnak a fogaim.Senkit nem érdekel hogy vagyok,mit csinálok,senki nem főz nekem,igaz én is tudok főzni ha nagyon akarok de az nem ugyanaz mint mikor hazamegyünk és már vár otthon az asszony és a meleg étel az asztalon.Semmi jót nem látok abban,hogy nincs barátnőm.
2019. dec. 21. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Lehet hogy akkor én kivétel vagyok, mert hatványozottan jól érzem így magam.
2019. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Semmi köze a szabadságnak és a magánynak egymáshoz, szóval persze hogy mondhatjuk.
2019. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1-es mi ebben a jó?Hogy nincs meleg étel az asztalon?Hogy nem vár otthon senki?Hogy nincs munkamegosztás és mindent egyedül csinálhatsz?
2019. dec. 21. 14:26
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Te szolgát akarsz,nem barátnőt.
2019. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#2-es nem értek egyet veled.Én a magányos embert beleértve magamat is egy börtönben ülő rabhoz tudnám hasonlítani aki a celláján még a börtön udvarán kívül nem lát semmit.
2019. dec. 21. 14:29
 6/14 anonim ***** válasza:

"Én a magányos embert beleértve magamat is egy börtönben ülő rabhoz tudnám hasonlítani aki a celláján még a börtön udvarán kívül nem lát semmit."

Ez csak a te hülyeséged. Egy szabad embert semmi nem tart vissza hogy azt lásson, amit csak akar, tökmindegy hogy magányos-e vagy sem.

2019. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6-os lehet hogy azt látok amit akarok csak éppen nem élvezem egyedül a látványt.Nincs kivel megosztanom
2019. dec. 21. 14:38
 8/14 anonim ***** válasza:

"lehet hogy azt látok amit akarok csak éppen nem élvezem egyedül a látványt.Nincs kivel megosztanom"

Igen, és? Akkor magányos vagy de ugyanúgy szabad.

2019. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj.
2019. dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én nem érzem magam szabadnak.Olyan mintha a magány irányítaná az életem.Mintha nem engedné hogy legyenek normális emberi kapcsolataim.
2019. dec. 21. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!