Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek sem jó az egyedüll...

Szerintetek sem jó az egyedüllét? Nem jó így szabadnak lenni? Egyáltalán mondhatjuk valakire hogy szabad ha egyszer magányos?

Figyelt kérdés
Én nem élvezem az egyedüllétet.Nem jó hogy mindig azt csinálhatok amit akarok.Ma például megettem egy bejglit és egy fél kiló szaloncukrot és nem volt itt egy lány hogy rámszóljon hogy ne egyek ennyi édességet mert kilyukadnak a fogaim.Senkit nem érdekel hogy vagyok,mit csinálok,senki nem főz nekem,igaz én is tudok főzni ha nagyon akarok de az nem ugyanaz mint mikor hazamegyünk és már vár otthon az asszony és a meleg étel az asztalon.Semmi jót nem látok abban,hogy nincs barátnőm.
2019. dec. 21. 14:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Az "egyedül" és a "magányosan" nem ugyanazon fogalmak. Élhet valaki egyedül is tartalmas életet, ha így látja jónak, találkozik ismerősökkel, vagy épp könyvet olvas stb.

És élhet valaki társas magányban is, amikor bár egy fedél alatt élsz a pároddal, nem igazán tudtok egymással mit kezdeni.

Mindenki el tudja dönteni hogy számára melyik életforma felel meg. Nincs általánosítás, kinek ez, kinek az. Ha neked így nem jó és valakire vágysz, akkor keressél. Miért ne találhatnád meg te is a párodat?

2019. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mi vagy te? Sírós kisfiú?


Akire anyucinak rá kell szólnia, hogy ne tömje magát szaloncukorra, mert magától nem tudja, hogy káros? Vagy aki elé főtt ételt kell tenni?


Ha annyira hiányzik egy bnő, akkor menj azt keress magadnak egyet. Ehhez nem kell önigazolást keresned egy noname forumon, sem engedélyt kérned.

2019. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12-es az ember könnyebben elhagyja magát ha magányos.Most ráérek főzőcskézni de amikor sok dolgom van és este érek haza már nincs kedvem.
2019. dec. 21. 15:35
 14/14 gublug ***** válasza:
11-es megmondta! Ott a pont.
2019. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!