Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyan fiúk, akiknek...

Vannak olyan fiúk, akiknek annyival fontosabb az érzelmi kötődés a testiségnél, hogy elfogadnák, ha a párjuk nem szeretne nemi életét élni, mert egyszerűen nem vágyik rá? És most vonatkoztassunk el az aszexuálisoktól, én általánosságban kérdezem.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furcsa ez a gondolkodásmód és hozzáállás 19 évesen, de amikor nekem tetszett valaki, akár huzamosabb ideig, soha nem arra gondoltam, nem képzelődtem arról, hogy milyen jó lenne lefeküdni vele, hanem én egyszerűen a személyiségét akartam megismerni és a lelkébe beleszeretni, beszélgetni, együtt lenni, jól érezni magunkat.


Van más is, aki így érez vagy én vagyok valami földönkívüli?



2019. dec. 21. 21:38
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
39%
Jelen.
2019. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó, no és ha igy van?

Talán jobb, amikor mindenki magányos, mégsem mer kezdeményezni, lépni, amikor lehetne?

2019. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha hazudsz, hogy az vagy csak azért, hogy legyen valami esélyed, akkor az szerinted jó? Így kezdeményezel? Ha igen, akkor inkább orvos kell, nem barátnő.
2019. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
78%

Igazából ha mindenképp egy nem aszexuális párt szeretnél magadnak és emberileg tényleg oda van érted, de a szexuálist nem élheti meg valad, akkor még mindig ott van az a kompromisszum, hogy a szexuálist mással élje meg a párod. Ha ez téged nem zavarna és a párodat sem, akkor talán működhet a dolog, de igazából sehogy sem tűnik ez hosszúéletűnek aszexuális és nem aszexuális között.


Ha csak kezdetben nem igényled, de később képes vagy lefeküdni a pároddal, akkor meg nincs ezzel probléma, valahol ennek kéne lennie a normálisnak, nem annak, hogy 2-3 randi után a másik ágyába ugrunk.

2019. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
89%
Csakhogy a kérdező nem akar szexelni, ti meg akartok csak nem tudtok, nagy különbség. De nem lepődök meg, itt a magányos emberek kérdésről kérdésre úgy váltogatják az elveiket, ahogy épp kiválthatják a lány kérdező szimpátiáját
2019. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
21%
jelen . nekem egy maszturbálás bőven elég lenne párpacsolatban is.
2019. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
0%

na lepontoznak mert a kérdésre válaszolok.. na ezért tartitt a gyakori...

lehet nektek dugás nélkül nincs párkapcsolat , de másnak nincs rá feltétlenül szüksége. képzeljétek van ilyen is.

2019. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
58%

Nah emberek . Ácsi ! :D Itt most nem a magányos szűz emberekről volt szó , akik csak interneten láttak sexet . Fogadni mernék hogy akik a kérdező oldalára álltak , azoknak a 90% érintetlen ;)


Amúgy egy normális párkapcsolatban nem lehetne sokáig húzni sex nélkül .

Persze nem is arról van szó hogy az első randi után . Meg hogy naponta 3x .

Itt is meg kell taláni a köztes állapotott .

Egy tippet adok kedves kérdező . Ne itt keresgélj hozzád hasonló embereket ;)

2019. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Utolsó!

Egyszer már válaszoltam a kérdezőnek, de most neked is újra idemásolom azért, mint érdekességet:


Én pontosan ugyanigy voltam és vagyok vele, mint Te, Kérdező, nem csak a kérdéssel, hanem alatta az apróbetűs mesével kapcsolatban is.


És férfi vagyok, most 30 éves. De azt is tudom, hogy 1 ilyen van mint én a 100 000-ből, vagy talán az 1 000 000-ból


De létezünk. (És bármilyen hihetetlen, megtaláljuk a társunkat! ;) )

2019. dec. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%

ezzel mellé lőttél mert most is kapcsolatban vagyok.

jókat kirándulunk nevetünk filmezünk, beszélgetünk együtt..

2019. dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!