Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyan fiúk, akiknek...

Vannak olyan fiúk, akiknek annyival fontosabb az érzelmi kötődés a testiségnél, hogy elfogadnák, ha a párjuk nem szeretne nemi életét élni, mert egyszerűen nem vágyik rá? És most vonatkoztassunk el az aszexuálisoktól, én általánosságban kérdezem.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furcsa ez a gondolkodásmód és hozzáállás 19 évesen, de amikor nekem tetszett valaki, akár huzamosabb ideig, soha nem arra gondoltam, nem képzelődtem arról, hogy milyen jó lenne lefeküdni vele, hanem én egyszerűen a személyiségét akartam megismerni és a lelkébe beleszeretni, beszélgetni, együtt lenni, jól érezni magunkat.


Van más is, aki így érez vagy én vagyok valami földönkívüli?



2019. dec. 21. 21:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
41%
Őőőő.... tehát akkor te egy szoros érzelmi kapcsolatot akasz testiség és szex nélkül... teháááát egy fiú barátot keresel?
2019. dec. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
66%

Nem fiú vagyok, hanem lány.


Amióta megtapasztaltam, hogy milyen a szex, azóta így érzek. Nem azt mondom, hogy rossz a szex, sőt, nagyon is jó- de nem igénylem már. Sokkal többet ad az, hogy egy húron pendülünk, együtt töltjük az időnket bármely más cselekvés formájában, vagy akár csak az egymás melletti pihenés.

A barátom is ugyanezt állította de, mint kiderült- szinte végig csalt a kapcsolatunk alatt, pedig nem hiánykodott szexben sem.


Én is szívesen hallanám azt, hogy tényleg vannak olyan férfiak, akiknek a testiség csak vmi utólagos dolog max, de nehéz ezt elhinni, még egy „aszexuális” személytől is.


De valljuk be, nem sok ember tud felülkerekedni az ösztönein - amivel nem minden fromában van gond - csak így nehéz kiszűrni azt, hogy ténylegesen szeret- e az illető és egyenrangú félnek tart-e és nem csak egy „eszköz” vagy-e ahhoz, hogy kielégítse alapvető szükségleteit, azaz a személyiségedért van veled s nem azért, hogy mi van a lábad között.


Azokra az emberekre viszont felnézek (legyen az nő, vagy férfi), akik képesek bármilyen nemi indíttatást háttérbe szorítani és anélkül értékelni egymás jelenlétét, elfogadni az álláspontját akár egy vita kapcsán, vagy bármely más élethelyzetben- de tisztában tartja a nemiséggel járó biológiai „problémákat”, és nem kövezi meg az miatt a másik felet.



De ez csak egy ideál, nagyon kevés személy lehet, aki így vélekedik.

2019. dec. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
48%
igen, az ilyen kapcsolatokat hívják barátságnak.
2019. dec. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy idöszakom amikor impotens ffit kerestem tàrsnak (tinikori rövid hepp),es be is vonzottam neten teljesen magatol kezdett megnyilni a srac es elemtarta a problemat, de szoval még azok a szex tema körül forognak és eröltetnék sajat magukra.


Itt is van mostanaban egy kerdezö aki leblokkol a parja mellett potenciazavaros amit a pàrja külsejere fog, ergo ö sem tud siman ellenni szex nelkül, hanem e körül örlödik hogy neki csak top nökkel menne (csak epp nem tudja hogy top növel is csak par alkalom menne neki)es mit tegyen mert szereti a pàrjàt. De szoval hogy ne eröltesse a szexet az ugy eszébe nem jut.

A ffiak akkor is akarnàk a szexet ha nem lenne lent semmilyük sem hozzà.

2019. dec. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
*még az impotensek is a szex tema körül forognak és eröltetik sajàt magukra
2019. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, miért hiszik itt azt, hogy nem kell szex, elég ha egy húron pendülünk..mert szexuálisan nem lehet? Vagy olyan nagy a szeretet de nehogy már szexeljetek, még a végén jólesne
2019. dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
hadd döntse ,már el mindenki maga , mit gényel egy párkapcsolatban..
2019. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
64%

#26 és más értetlenkedő.


Azt kéne felfogni, hogy attól még, hogy vmi nagyon jó ≠ (nem egyenlő) az az iránti vággyal.


Nem vágyom a szexre, hiába jó.

Nemrégiben ettem életem eddig legjobb étcsokoládéját ami kb. 10k lehetett (az egész csokoládé vásárlás ára cirka 50k-ba fájt és csak 4 kis doboznyi volt- ismerős vette)- de nem vágyom rá, hiába volt szuper íze, és ha lenne felesleges 100k-m havonta csokira, akkor sem venném meg.

Drogoztam- életem egyik legjobb és legfurább érzése volt, de nem vágyom rá, teljesen megvagyok nélküle, úgy is, hogy bármelyik pillanatban újra átélhetném.

Drog+szex: übereli az ezelőttiket, de nem, nem vágyom rá ismételten.


Pl. Egy jó vitába menő párbeszéd után olyan szellemi kielégülést kapok, hogy napokig visszagondolok rá, és nem tudom, de olyankor teljesnek érzem magam, és örülök, hogy az időt azzal a személlyel tölthettem.


Ha te a szex útján érzed ezt, akkor csináld, senki sem tiltja, és nem lenézendő dolog. Csak megkéne érteni, hogy nem mindenki életében ugyanaz a dolog okoz örömet, főleg hosszútávon. Most, hogy 10 percig jó a szex után, vagy 6 óráig trippelsz a boldogságban nem egy állandó állapot és mind a kettő után lehet éles váltás az érzések között.


Ennyi, van aki ettől boldog, van aki attól.

2019. dec. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
jelen.Egy pasi...
2019. dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
68%
Annyira fel hype-olja itt mindenki ezt a szex témát, pedig nem valami nagy, jelentőségteljes dologról beszélünk. Legtöbb embernek kb. egy állat szintjén van a szexuális kultúrája.
2019. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!