Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyan fiúk, akiknek...

Vannak olyan fiúk, akiknek annyival fontosabb az érzelmi kötődés a testiségnél, hogy elfogadnák, ha a párjuk nem szeretne nemi életét élni, mert egyszerűen nem vágyik rá? És most vonatkoztassunk el az aszexuálisoktól, én általánosságban kérdezem.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furcsa ez a gondolkodásmód és hozzáállás 19 évesen, de amikor nekem tetszett valaki, akár huzamosabb ideig, soha nem arra gondoltam, nem képzelődtem arról, hogy milyen jó lenne lefeküdni vele, hanem én egyszerűen a személyiségét akartam megismerni és a lelkébe beleszeretni, beszélgetni, együtt lenni, jól érezni magunkat.


Van más is, aki így érez vagy én vagyok valami földönkívüli?



2019. dec. 21. 21:38
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte, ezért válaszolok rá. Nem fiú barátot szeretnék, annál egy kicsit többet, mert a csókolózást, fizikai közelséget igénylem, csak magát a szexet nem. Eddig egyébként egy párkapcsolatom volt, ami nem a testiség hiánya miatt ért véget, de gondolom egy idő után problémát jelentett volna.
2019. dec. 22. 13:52
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

de csókolózáskor már feláll, utána már meg is kéne, hogy dugjalak

ilyen idióta igényekkel az egész országban nem fogsz férfit találni magadnak

2019. dec. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
45%
Köszönjük hogy felvetted velünk a kapcsolatot. Ad át a tarsaidnak is hogy szex nélkül nehéz lesz a párkapcsolat..
2019. dec. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Én aszexuális srác vagyok és már elengedtem, hogy valaha is fogok találni barátnőt. Jól írják a többiek itt: aszexuálisnak csak aszexuális való. Ennyi, pont. Vannak ilyen emberek, de nagyon-nagyon kevés. Úgyhogy neked is azt ajánlom, amit én tettem, hogy olyan életcélt választottam, olyan terveket készítettem, amikhez nem kell pár, egyedül is jól megleszek. Rossz volt ezt elfogadni, de muszáj, különben soha nem békélsz meg ezzel, ha feleslegesen reménykedsz.


Minden jót!

2019. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
0%

Akkor én is földönkívüli vagyok!

Én évek óta nem találok olyan lányt aki így gondolkozik a szexről. Én eddig csak olyan lányt ismertem meg aki az első randi után ha nem szexelt 1 órán belül már minden baja volt, és ha 1 napon belül nem történt meg akkor már ment a duzzogás. Én teljesen egészséges vagyok, nem tartom magam aszexnek, semmi gond nálam csak egyszerűen nem érdekel a szex és nem is akarok szexelni. Nálam ez a legutolsó dolog az életben. Megteszem de csak akkor ha muszáj.


40 f

2019. dec. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Engem is pont ez a gondolat foglalkoztat jelenleg, pedig 19 éves fiú vagyok. Egyszerűen csak annyira vágyok (gondolom te is), hogy vele szeretnéd minden perced eltolteni és nem szexel hanem mélyebb dologgal....
2019. dec. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
56%
Én 21 L vagyok, hasonlóan vélekedem, mint a kérdező, bár engem a túlzott érzelmek/rajongás is zavarni tudnak néha, nem vagyok egyáltalán romantikus (sajnos, pedig mennyire egyszerűbb lenne az életem). Egyébként attól, hogy valaki aszexuális még lehet, szórakoztató, szenvedélyes személyiség. De amúgy ja, hozzád hasonló párt keress inkább, bár nem egyszerű, mert mi inkább ilyen lonerek vagyunk mind, ergo függetlenség mindenek fölött :D
2019. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!