Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki soha nem...

Van itt olyan, aki soha nem ismerkedik senkivel?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok. Nem barátkozom, nem csajozok, csak a hobbimmal foglalkozok teljesen egyedül, évek óta.

Van okom rá.


Ez beteges szerintetek?

Csak mert közvetlen környezetemben (szülők, munkatársak, rokonok) lévők mind furcsállják.

Összerezzenek belül, mikor meghallom, ezeket a mondatokat, hogy "éljél, most vagy fiatal" "barátnő?" "miért nem mész sehova?" "miért börtönzöd be magad?"

Meg ilyen hasonló dolgokkal bombáznak évek óta.

25f



2019. dec. 27. 12:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
*nekem máshogy...
2019. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Igen. Nem mondom, hogy nem lenne jó egy társ vagy egy barát, de elengedtem ezt a témát. Még nagyon fiatal vagyok, szóval ha majd az élet is úgy akarja, akkor nem leszek egyedül.
2019. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Én sem ismerkedek, nem is tudom már hogy kell. Nagyon szótlan vagyok, így úgyse menne. Gyerekként volt egy barátom, de 15 évesen elütötte egy autó, és meghalt. Azóta nincsenek barátaim, remeteként élem az életem. Jó lenne barátnő, de úgy se működne. 31F
2019. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
En probalkozok nokkel ismerkedni.De mar elore tudom,h sose lesz belolle semmi...max baratsag.Olyan rossz ez :(
2019. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%

Jézusom gyerekek annyira negatívak vagytok hogy olvasni is rossz.

Szedjétek már össze magatokat. Így a leírtak alapján egyikőtök sem rossz ember. És nem, nem vagytok eleve magányra ítélve. Csak az lenne az első lépés hogy ti magatok elhiggyétek ezt.

2019. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

# 15 Eloben senkinek sem kellek.

Ha neten probalkozom ott se....ideig oraig meg azt mondjak,h jo fej vagyok meg stb.Kep utan 10 bol 9 lassan megszakitsa a kapcsolatot velem.A 10 edik azonnal.

Megis mit tehetnek?negativ vagyok.

2019. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Van pár haverom, ők gyermekkorom óta, új emberekkel viszont elzárkózom, csak felületesen engedem max közel magamhoz, ezek a haverok tudják ki voltam régen, hogy mi van bennem, a legmagasabb szintet képviselik, nincs szükségem olyan emberekre akik a mai enemhez közelítenek. A lányoknál meg az van, hogy haverkodni akarnak páran, de csúnyán megjartam már egyszer ezt hogy beleeltem magam, szóval megmondom hogy nem haverkodok ennyi.
2019. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én nem ismerkednek. Korábban próbálkoztam. De még megszolitani seerem a nőket.Nem tudom mit kell mondani vagy tenni. Most meg már belátom hogy nekem sose fog menni.Csak szó őrködik. Barátaim sincsen senki. 30f
2019. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én sem ismerkedem.

Tudom, hogy nem vagyok elég, nem kellek senkinek.

19F

2019. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Ortilio válasza:
Nyugi, ők is csak azt akarják tőled ami nekik kimaradt ! ;)
2021. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!