Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért hagyja Isten hogy egy...

Miért hagyja Isten hogy egy jó ember magányos legyen? Miért nem ad neki egy másik magányos jó embert akivel boldogan élhet?

Figyelt kérdés
Persze van olyan akit Isten megajándékoz egy társsal de sokaknak egyedül kell boldogulniuk pedig jó emberek.Miért nem segít rajtuk a Jóisten?
2019. dec. 28. 17:09
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Isten anélkül is tud a problémáimról hogy egy templomban vagy gyülekezetben beszéljek róluk.
2019. dec. 28. 17:36
 12/48 anonim ***** válasza:
51%

Oké, értem. Tehát nincs időd se az Úr házába járni a testvéreid közé, és amúgy is otthonülő vagy. Akkor mégis mikor lenne időd a párodra? Mi lenne belőle, szobadísz?


Lássuk be: még sincs meg a felkészültséged a pártaláláshoz. Nem tudod sem keresni őt, sem időt nem szánsz rá.


Apropó, honnan veszed azt, hogy jó ember vagy?

2019. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
#12-es azért gondolom hogy jó ember vagyok mert azon az úton járok amit Isten szánt nekem.És nem tértem le a jó útról.Betartom a szabályokat amiket Isten előírt nekem.
2019. dec. 28. 17:44
 14/48 anonim ***** válasza:
43%

Értem, köszi!


Melyik Isten írta elő neked a szabályokat?

2019. dec. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
50%
Azért kérdeztem, melyik Isten szabályait követed, mert egyről sem tudok, aki a hívek közé járást ne kultiválná. Az Úr napját megszenteled-e?
2019. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
45%
Mert ezt vamijutalomnak tekinted, ami neked kell, hogy járjon. Pedig ez szerencse kérdése, és nem is az élet legfőbb problémája. Értékeld, amid van. -tára nélkül is lehet élni. Sőt.
2019. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
88%

"azért gondolom hogy jó ember vagyok mert azon az úton járok amit Isten szánt nekem.És nem tértem le a jó útról.Betartom a szabályokat amiket Isten előírt nekem."


Ettől max birka leszel, nem jó ember.


Amúgy nem ételek. Nem jársz sehova, nem iskerkedsz, de várod, hogy megtaláld a párod. Olyan vagy, mint a zsidó a lottós viccben.


Kohn minden egyes este imadkozik Istenhez: "Uram! Add, hogy megnyerjem a lottót!

Másnap szintén:

"Uram! Az egyetlen kívánsagom megnyerni a lottót.

Harmadnap: "Uram! Ha megnyerem a lottót, neked szentelem az életem"

Így megy ez éveken keresztül, mire a jóisten megunja és megszólítja a zsidót:

"Legalább egy ki_aszott szelvényt vegyél..."

2019. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
87%
Nem Isten akarja oldani a magányát, hanem te. Erre időt, türelmet kell áldozni, - az nem működik az anyagi világban sem, hogy mindig, mindenkitől csak "szemet lesütve" elfogadunk, adni, (tenni) is kell valamit cserébe. A gazdaságban, a biológiában is úgy működnek a dolgok, hogy ahol bevétel van, ott kiadás is (és fordítva). Tegyél te is valamit magadért, - nem fog a Malév leszállni a kertedben a nagy ő-vel, hogy "Meghoztuk, - itt tessék aláírni!"!
2019. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
22%
Nincs Isten.
2019. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
32%

Ha Isten létezik, ugyanazt kívánom neki mint amilyen szenvedést meg kellett élnem.

Megérdemelte hogy meggyalázták és kereszrefeszítették, legalább addig is elgondolkodott hogy mennyire elcseszte a teremtményeit.

2019. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!