Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szívem szerint megölelném és...

Szívem szerint megölelném és elmondanám neki hogy szeretem, de nem tehetem. Mit tegyek? Már látni sem bírom

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgozunk.

De ő nagyon keveset van bent napi 1 óra kb.

De ezalatt az egy óra alatt én megőrülök hogy nem ölelhetem meg, nem mondhatom el neki mennyire imádom a hangját, mindenét mert ha visszautasít belehalok. A reménykedés hogy még lehet valami jobb, mint az elutasítás.

Féltékeny vagyok mindenkire, ideges vagyok ha bent van, de ha nincs bent akkor is ideges vagyok mert fogalmam sincs hol lehet.

Én azt érzem tetszek neki de nem biztos es ez a bizonytalanság.....csak telnek a napok és nem történik semmi.

Tiszta ideg vagyok már, a munkámra sem tudok koncentrálni, nem akartam hogy így legyen de beleszerettem.

Mit tegyek?

És az is még a nagy bajom hogy nagyon ragaszkodó vagyok, soha nem tetszett még senki, nem tudom őt elengedni .....hiába nem is az enyém


2020. jan. 3. 22:21
1 2
 1/18 Blade Bone ***** válasza:
Csak egy megoldás van, hogy beszélsz vele, megismered szép lassan, ilyen esetben nem szabad elkapkodni mert ha véletlen sok vagy neki akkor lehet az lesz a vége, hogy még annyi se jut majd hogy láthasd.
2020. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én ha ennyire idegelne a dolog megkérdezném, hogy iszik-e egy kvt velem. DE NEM NYÁLASAN ELÁJULVA
2020. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nyilván nem vagyok ilyen nyálas előtte de nem tudok mit csinálni ha ezt érzem.

Kávét?

Ilyen opciók a mi esetünkben nincsenek, komllyan mondom. Valahogy ki kellene deríteni hogy ő érez e valamit de nem úgy hogy elhívom kávézni vagy valami. Nem tudtok vakami jó trükköt erre amiből kiderül úgy jogy meg sem kérdeztem?

2020. jan. 3. 22:38
 4/18 anonim ***** válasza:
Tuti valami bezsongott tizeneves kislány lehetsz... majd megkomolyodsz és rájössz hogy nincsenek kikerülő trukkozgetesek hanem oda kell menni és egyenesnek lenni
2020. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Tudod van hogyan helyzet hogy nem lehet elé álni és megkérdezni!

Nem vagyok tini.

2020. jan. 3. 22:43
 6/18 anonim ***** válasza:

Jó akkor menj és trukkozgess neki

Egy érett férfi biztos értékelni fogja...

2020. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem úgy akarok trükközni mint egy kislány, hanem valami kis egyszeru dologgal amivel egyertelmuve valik szamomra hogy mivan.
2020. jan. 3. 23:02
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor ebből semmi sem lesz a tapasztalatom szerint, azért vagy ideges mert szeretnéd, hs lenne valami, de tudod nem lesz semmi, mert úgysem fogsz tenni semmit, mert tudod jobb a remémy.
2020. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nos, ilyen a szerelem. Ezzel az érzéssel tele vannak a könyvtárak faltól-falig. De ne aggódj majd elmúlik.
2020. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sajnalom kiscsaj :(

Azert en drukkolok.

2020. jan. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!