Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szívem szerint megölelném és...

Szívem szerint megölelném és elmondanám neki hogy szeretem, de nem tehetem. Mit tegyek? Már látni sem bírom

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgozunk.

De ő nagyon keveset van bent napi 1 óra kb.

De ezalatt az egy óra alatt én megőrülök hogy nem ölelhetem meg, nem mondhatom el neki mennyire imádom a hangját, mindenét mert ha visszautasít belehalok. A reménykedés hogy még lehet valami jobb, mint az elutasítás.

Féltékeny vagyok mindenkire, ideges vagyok ha bent van, de ha nincs bent akkor is ideges vagyok mert fogalmam sincs hol lehet.

Én azt érzem tetszek neki de nem biztos es ez a bizonytalanság.....csak telnek a napok és nem történik semmi.

Tiszta ideg vagyok már, a munkámra sem tudok koncentrálni, nem akartam hogy így legyen de beleszerettem.

Mit tegyek?

És az is még a nagy bajom hogy nagyon ragaszkodó vagyok, soha nem tetszett még senki, nem tudom őt elengedni .....hiába nem is az enyém


2020. jan. 3. 22:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
meg kellene próbálnod beszélni vele.
2020. jan. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szinte teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok. Én arra jutottam, hogy mivel munkatársak vagyunk, jobb, ha hagyom. Ha visszautasít, utána kellemetlen együtt dolgozni vele. Ha meg elkezdünk valamit, akkor is kellemetlen lenne a munkában. Nem lehet jól kijönni belőle. Ha munkahelyet váltasz, akkor esetleg rá lehetne kérdezni egyértelműen, ahogy írták is. De nem úgy, hogy rajongok érted, hanem hogy pl. eljönnél velem ide-oda?
2020. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De ez olyan kellemetlen. Idősebb is több mint 10 évvel, pl ha egy másik munkatársam tetszene simán megkérdezném mi a helyzet. De tőle nem tudom. Én is inkább eltemetem magamba ezt a dolgot, és egész eletembe bánni fogom hogy féltem
2020. jan. 4. 15:21
 14/18 anonim ***** válasza:

Voltam nár hasonló helyzetben egyszer. Akkor cselekedtem. Visszautasítottak. Iszonyat kellemetlen volt utána a munkában, és megfogadtam, hogy soha többet nem esem ebbe a hibába.

A megbánás azért van, mert utólag elképzeljük, hogy a legjobb dolog történt volna meg, és arról maradtunk le. De egyáltalán nem biztos, hogy a legjobb dolog történt volna meg. A jelenben pedig meg kell fizetned a cselekedet árát is. De a megbánás erre nem gondol, csak irigyli a legpozitívabb esetet. Hát úgy könnyű okosnak lennie!

Így megnyugtatóbb?


Ha munkahelyet váltanál, mernél kezdeményezni?

2020. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

hány éves vagy kérdező?

Nehéz helyzet ez én is voltam már így. Sőt egyszer írtam is egy pasinak akit ismertem egy tanfolyamról . Amikor a tanfolyam ment nem mertem kezdeményezni végelett és írtam neki de nem írt vissza semmit sem.

2020. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Jajjjj 😭😱
2020. jan. 4. 15:59
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne gyerekeskedj, a pasik agya a gatyában van, pillanatok alatt az ujjaid köré csavarod, a tenyeredből fog enni!!!
2020. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hú, de ismerős. Csak mi nem napi 1 órát, hanem 8-at dolgozunk együtt, plusz még azon felül is sokszor vagyunk együtt, mert kialakult egy társaság ott a munkahelyen, akikkel relatív gyakran csinálunk programot munkán kívül is.

Ráadásul én fixre tudom, hogy bejövünk egymásnak, mégsem lehet köztünk semmi... Megőrülök, nem kell senki más. Ez a 2 hét karácsonyi szünet (mi még nem mentünk a héten dolgozni) is teljesen taccsra tett, alig várom a hétfőt.

2020. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!