Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám túltenni magamat?

Hogyan tudnám túltenni magamat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még 2019 novemberében eltanácsoltak az iskolákból alkohol, valamint marihuána fogyasztás miatt. Nem én egyedül csináltam ezeket, de csak engem tanácsoltak el, a többiek megúszták. Utána iskolát váltottam és mostanában nagyon nagyon hiányoznak a régi osztálytársaim, akikkel sokáig együtt voltam. Olyanok voltunk, mint egy család. Naponta többször is sírógörcs tör rám, kedvetlen vagyok, sokszor fáradt. A legjobb barátom is a régi osztályomban van, de sajnos csak hetente egyszer találkozunk és akkor is csak fél órára a zeneiskolában. Annyi emlékem van abból az osztályból, ahogy reggel besütnek a meleg napsugarak és a barátom és én a telefonunkon repülő szimulátoros játékokat játszunk és a többiek azon röhögnek, hogy mennyire elvagyunk. Bármiről eszembe tud jutni a régi iskola, egy szellőről, napsugárról, fáról, akármiről. Természetesen nagyon megbántam, amiket tettem és bármit megadnék, hogy visszacsinálhassak mindent és együtt lehessek az osztálytársaimmal. Már zavar, hogy folyton ezen gondolkodom és sírógörcseim vannak. Depressziós lennék? Mit tegyek?

2020. jan. 22. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem depresszió hanem szembesülés azzal, hogy 19-re lapot húztál, nem jött be és adott egy nagy pofont az élet.


Azt elhiszem, hogy megbántad meg azt is, hogy hiányoznak a barátaid. Ezzel együtt próbáld meg a mostani helyzetből kihozni a legjobbat, mert a régi nem fog visszajönni. Barátokat szerezhetsz az új iskolában is.

2020. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ezért nem kell szlapálni, drogozni. Örülj, hogy nem börtönbe kerültél!
2020. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Követünk el hibákat, de jó esetben tanulunk belőlük és úgy érzem az írásodból, hogy te is átértékelted már a hibád. El kell engedni és próbálj meg új barátokat szerezni , illetve ettől függetlenül a régi osztálytarsaiddal tarthatod iskolán kívül a kapcsolatot.
2020. jan. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kettesnek: Olvasd el mégegyszer az egészet! Rosszul értelmezted. A többi válaszolónak pedig köszönöm szépen!
2020. jan. 22. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, nem is akarom bebeszélni neked, de lehet depresszió is, amit a leírtak váltottak ki (nem csak szervi eredetű van, hanem olyan is, amit pl. kivált egy ilyen esemény, de lehetett a háttérben lappangó hajlam a depresszióra). Azok alapján, hogy még mindig ezen kattog az agyad, gyászhangulat, a múlt kísértése, stb. Nem tudod feldolgozni azt az eseményt, mert ott mindig lefagy az agyad és végtelen ciklusban próbálja ismét és ismét feldolgozni a problémádat. Ezek mind depire utalnak. Hibát követtél el. De ki nem hibázik? Aki letagadja.
2020. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!