Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit gondoltok, Egy ismert...

Ti mit gondoltok, Egy ismert ember, Egy sztár meg tudná oldani hogy egy rajongója ne legyen magányos? El tudná intézni azt, amit még egy pszichológus is csak nehezen tud?

Figyelt kérdés
Lehetett hallani történeteket hogy pl.egy ismert sztár nagyobb összeget ajándékozott egy rajongójának és annak családjának.Szerintem ez a valódi segítségnyújtás.Egy rajongónak már az is nagy dolog szokott lenni,ha csak élőben láthatja a kedvencét,de ha még ráadásul személyesen is beszélhet vele és még pénzt is ad neki hogy ne kelljen nélkülöznie az tényleg egy nagyon nagy dolog.Én azt gondolom hogy egy főleg világszerte ismert ember egy ilyet simán el tudna intézni hogy egy rajongója ne legyen egyedül,legyen barátja vagy barátnője.Szerintem egy nap alatt elintézné akármilyen csúnya lenne a fiú vagy a lány.Ti egyetértetek ezzel?Egyetértetek azzal hogy egy ismert ember,ha eléggé ismert szinte bármit el tud intézni?
2020. jan. 31. 15:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nagyon buta feltételezés, már ne is haragudj. Egy "sztár" is ugyanolyan ember, mint bárki más, aki a munkájánál fogva ismert. Ettől még nem csodatevő, és főleg nem dolga idegen embereket istápolni. Nem is értem, hogyan gondolhatsz ilyesmire.

Az meg hogy abból akarj előnyt kovácsolni, hogy valaki hozzád szólt... elég szánalmas. Mennyire szeretheted azt az illetőt, akit így ki akarsz használni!?

2020. febr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

NEM fogja megváltani a "szerencsés" szerencsétlen életét.


Miért?


Mert az csak egy pillanat, egy morzsája az ember életének!


Mindenki maga felel saját életéért, életviteléért, lelki állapotáért!


Nem másokra kell kétségbeesetten kapaszkodni! Hanem önmagát kell rendbe rakni az embernek!


Aki alapon negatív, nem ismeri önmagát, elveszett... Azon 1-1pozitív dolog nem fog segíteni, csak egy szebb pillanatot ad a nyomorult életébe.


Tudod a negatív dolgok erősebb hatással vannak az emberekre, mint a pozitív.


Ezért kell törekedni arra, hogy saját magunk érjünk el eredményeket, kisebb-nagyobb sikerélményeket és célokat.


Negatív ember várja a sültgalambot... Holott a pozitívabb emberek nem véletlen nem találnak rá vagy nem véletlen fordítanak hátat.


Nagyon le tudja rántani az ember jó napjait egy rossz mondat is, nemhogy egy negatív ember.


Viszont a negatívak siránkoznak, depiznek s nem tesznek igazán semmit se a változásért.


Nem csak irogatok!

Magamon is tapasztaltam!

180°-os változtatást vittem végbe az életem egyik szakaszában, amikor szembe néztem önmagammal.


A -100 ról +100ra ...


4 évembe telt, nehéz volt, voltak kritikus pontok, de megérte.


Mára mosolygós, kiegyensúlyozott, tehetségemben kibontakozott,elegáns jó kisugárzású "kis hölgy" lettem, ahogy szólítanak s kedvelnek, szeretnek az emberek.

Akik nem, azok rosszindulatúak, negatívak, féltékenyek, irigyek, megkeseredettek.

S megmutattam magamnak s mindenki másnak mire képes az akarat.

+ Vállalkozó vagyok 2 éve s csak felfele alakul minden.


Sok embert biztattam, bátorítottam merjen lépni, de első sorban önmagukkal szemben.


Az amit itt naívan írsz az csak egy pillanatnyi rózsaszín köd, egy gyorsan kifutó dolog az emberek életében.

Mint egy egyszerű hír az újságban.

Semmi több...


Olyan mint amikor a kisgyerek vágyakozik egy játékért, majd amikor megkapja abban a pillanatban örül neki, pár hét múlva pedig megy a többi porosodó játék közé.


+Anyagi dolgokat ha meg is adna valaki, elkopik vagy elfogy s mellette ugyan olyan hulladék lelkű az az ember...


Aki magányos, annak oka van!

Önmaga hibája, negatívak vagy/és olyan rossz tulajdonságokkal rendelkezik, amiket nem szeretnek mások.

2020. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11-esnek pedig igaza van.


Ők is emberek, saját munkájuk eredménye az ahol vannak.


De ehhez ők ismerték önmagukat, tudták erőségeiket, mit szeretnének s tettek érte!!!


Ők nem depiztek "brühühü, rám se néznek az emberek"

Nem! Tettek azért, hogy felfedezzék őket, nézzék őket...


Mivel kimagaslóbbak, mint az átlag, sokkal többet tettek, mint pl az aki a saját magán életében haverkodni se képes!

2020. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Rajtam regeteg híres emebr segített, egy regiment koncertre járok ingyen jeggyel, amióta egy szerencsétlen ember vagyok és ez már biztos, és valami horribilisan sokszor meghívott enni inni és nagyon finom kajákra olyan helyekre, ahol egy vagyont hagyott miattam, és közben meg alig alig rajongtam iránta
2020. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14-es akkor mégsem vagy olyan szerencsétlen:)
2020. febr. 3. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!