Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljon az ember, ha a...

Mit csináljon az ember, ha a társaság hiány komolyan ront az életkedvén, de úgy érzi a korabeliek már klasszisokkal lehagyták őt?

Figyelt kérdés

28 múltam papíron. Más is jutott ilyen helyzetbe, hogy azon kívül, ami ide vezette, még tetézi, hogy már azt se tudja hogyan próbálja megoldani, hogy életképes legyen?


Feltételezem egy komolyabb pszichoterápia segítene kilépni a visszatérő negatív gondolatok korlátai közül, de mivel ez már kihat a munkahelyen való helytállásomra, általában nem bírok addig dolgozni, hogy lehetőségem legyen eljutni megfelelő terapeutához.


Milyen szemlélet, gondolat tud segíteni ilyen helyzetben? Mert ez így nem mehet tovább


2020. jan. 31. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Lekelszarni az embereket.
2020. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, az még munkahely megtartásnál működik, de mikor nincs kivel felhasználni amiért megdolgoztál, mert nem mersz ilyen helyzettel nyitni más felé..Teljesen elhidegít a világtól
2020. jan. 31. 16:49
 3/5 EasyE válasza:
Tudom, mondani konnyu, de pozitiv hozzaallas az elethez. Csinalj olyan dolgokbol, tevekenysegekbol sokat, amit szeretsz.
2020. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 28 vagyok, hasonló cipőben járok...
2020. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezõ!


Én is magànyos vagyok miòta elköltöztem,azòta az ismerkedésnek még a lehetõségét sem làtom.

Pedig néha a sajàr agyamra megyek.

Azt mondjàk,kellemes tàrsasàg vagyok.

2020. febr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!