Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hiába nagyon nem tudom /tudtam...

Brinkbrunk kérdése:

Hiába nagyon nem tudom /tudtam sohasem elfogadás, de nagyon fájdalmasan rossz érzés emberként -emberileg, hogy így úgy fogok meghalni, hogy a nagy nullaert a semmiért éltem mit kezdjek ezzel az érzéssel önök szerint!?

Figyelt kérdés

komolyan tényleg feleslegesen fölöslegesen éltem mindigis egész életemben (világ életemben ).

csakmerthogy egy nem egészen ép elmeju nem normális vagyok egy beteg sérült emberke.



#rossz #negatív #keseruseg #az elmulas.
2020. febr. 6. 04:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azt mondod nem vagy normális? Akkor ezzel nem vagy egyedül mert a mai világba az emberek többsége nem normális.


De miért mondod magadra, hogy sérült vagy?

2020. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Valami nagyon nincsen rendben a két kis és nagy agy lebenyeimmel meg a gén állományommal sem.
2020. febr. 8. 05:35
 13/15 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
"Valami nagyon nincsen rendben a két kis és nagy agy lebenyeimmel meg a gén állományommal sem." Szórakozni ráérsz, tehát troll vagy. Oké.
2020. febr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Elkövettél egy súlyos hibát. Magadba néztél. Mester nélkül ezt nem szabad. Tedd azt mint emberek 99%-a keres egy réteget, akit utálhatsz, a politikusok lopnak, a falábú focisták milliókat keresnek...Egyszóval, fotel-politikusként eltetelődik a figyelmed önmagadról és nem sérülsz.
2020. febr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenjot kívánok önöknek is viszlat.
2020. febr. 27. 01:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!