Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Engem miért utál mindenki?

Engem miért utál mindenki?

Figyelt kérdés
Pedig semmi olyat nem követtem el. Akkor mi miatt?
2020. febr. 9. 08:21
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
#21 A gyakori kérdések nem ismerkedésre való úgy tudom. Szóval bocsi ha ezzel megsértettelek.
2020. febr. 9. 10:45
 22/48 A kérdező kommentje:
Én a közösségi oldalakra értem és nem az anonim oldalakra mint pl. A gyakori kérdések. Facebook, és ilyesmi közösségi oldalakra értem ahol tudtommal lehet ismerkedni,barátkozni.
2020. febr. 9. 10:51
 23/48 anonim ***** válasza:
18%
Remélem egész életetben egyedül maradtsz...
2020. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
#24 Köszi hogy mégjobban belerúgsz a Földön fekvőbe. Olvasd el a gyakori kérdések szabályzatot és rájössz hogy nem gonoszságból nem szeretnék itt ismerkedni,barátkozni.
2020. febr. 9. 10:59
 25/48 anonim ***** válasza:
0%

Sose tudhatod itt is kivel futsz össze, kivel ismerkedsz. Számomra nagyon fura, hogy valaki ír, érdeklődik utánad és nem válaszolsz, ha meg nem keresnek, akkor meg az a baj. Engem se kresnek, ismerem, tudom milyen érzés, csak és kizárólag azért regisztráltam Fb-re hogy legyen Messenger-em (akkor külön még nem volt elérhető e szolgáltatás), virtuális kapcsolataim vannak. Összes névnapot, szülinapot stb csak én tartom fontosnak ismerősöknek megemlíteni, kommunikáció akkor van, ha én keresem a másikat hétköznaponként stb.

Volt páromat innen ismertem meg. Sose tudhatod: kivel, hol futsz össze.

2020. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
#26 olvasd el amit fentebb írtam. A gyakori kérdések nem ismerkedésre való. Facebookon ha írnak válaszolok mint mindig.
2020. febr. 9. 11:27
 27/48 anonim ***** válasza:
34%

Tudom, mert olvastam. Ettől függetlenül nem bántam meg azt, hogy innen lett párkapcsolatom, azt sem, hogy megismertem valakit, akivel eszmét tudunk cserélni minket érintő dolgokról.

Minden jót az életben.

2020. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
#28 Ő 28 éves,én meg leginkább tizen évesekkel szeretnék ismerkedni,barátkozni. Én itt nem szoktam(sosem ismerkedtem) ismerkedni,és nem is szeretnék. Azért írtam ki a kérdést mert furcsa hogy senki sem ír rám hogy mi újság van veled? Ilyesmik.
2020. febr. 9. 11:41
 29/48 anonim ***** válasza:
42%

nekem kiskoromba sem voltak barátaim. 7 éve élek pesten, azóta meg végképp egy barátom sem volt, csak barátnők de csak kihasználtak, azóta is csak keresek lányt magam mellé..

Miért utálnak szerinted? Mondj valamit magadról :)

19f

2020. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
#29 Azért az túlzás hogy nem követtem el semmit. Inkább csak mondtam rossz dolgokat de mindenki követ el hibákat nem? És már bocsánatot kértem az illetőtől de úgy látszik hogy nem érdekli. Mondjuk írtam a kérdésben is hogy semmi olyat nem követtem el mert tettekre nem váltottam fel a gondolatokat és a szavakat. Most komolyan ettől nem keres senki? Tuti hogy vannak még hozzám hasonlóak akik mondtak ezt azt a másikra. De megbánták. Az ember utána mindig megbánja a dolgokat.
2020. febr. 9. 21:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!