Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Engem miért utál mindenki?

Engem miért utál mindenki?

Figyelt kérdés
Pedig semmi olyat nem követtem el. Akkor mi miatt?
2020. febr. 9. 08:21
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
35%

rettentő rugalmatlan vagy! ez alapból unszimpatikus vonás. ha valaki beszélgetést kezdeményez veled, akát a gyakorin, akár a buszon, akkor beszélgess... nem kell rögön bizni is benne, de társalogni, gondolatokat serélni attól még lehet. azt hiszed, attól, hogy valaki kellően exhibicionista ahhoz, hogy képeket posztoljon magáról a facebookon, még megbizhatóbb, őszintébb ember? }em, nem az. Sőt, nagyobb eséllyel nárcisztikus lélek, aki csak imádókat és rajongókat keres, mint aki itt névtelenül beszélget privátban...


ne haragudj, de te gondolkozol beszűkülten!

2020. márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
44%
Mert csúnya vagy?
2020. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
#42 Ha csak ez a probléma akkor arcplasztika vagy műtét. Köszi a választ.
2020. márc. 27. 08:25
 44/48 anonim ***** válasza:
Biztosan nem utál mindenki, én például azt sem tudom kicsoda vagy.
2020. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jó társaságban vagy. Keress más társaságot, és kezdeményezz. Szervezz programokat, hívj másokat. De nem kell megsértődni, ha nem akarnak menni. Persze ez nem a mostani korlátozásos időszakra vonatkozik, hanem majd amikor túl leszünk rajta. Kirándulás, társasjáték parti...
2020. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal téged, én nem utálak. :)
2020. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
A gzakorin lehet ismerkedni.Van ilyen szekcio is...nezz szet ott.De ahogy elnézlek neked mar mind1 :D
2020. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy a gyakori nem ismerkedésre való. Valóban nem arra VALÓ, de alkalmas arra is. Én is ismerkedtem már meg valakivel itt, évek óta komoly levelezőtársak vagyunk, és csak azért nem találkoztunk, mert nagyon messze lakunk egymástól. Egyébként a Facebook éppúgy nem ismerkedésre VALÓ, nem arra, hogy random idegeneket bejelölsz, rájuk írsz... De valakinek ez is beválhat, így is ismerkedtem már meg valakivel.


De vannak más oldalak is, pl. turatars.hu, ahol akárki szervezhet csoportos kirándulásokat, lehet ismerkedni... vagy hívhatsz meg másokat. Csoportos kiránduláson esetleg személyesen megismerhetsz valakit, ilyen is volt velem már.


De a nyafogósakat, negatív figurákat tényleg nem szeretik. Ne szerencsétlenkedj, hanem szedd össze magad, legyen tartásod testben és lélekben is.

2020. júl. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!