Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van aki már évek óta...

Más is van aki már évek óta hiányolja az exét és közben azt érzi, hogy teljesen leépül, vagy csak én vagyok ennyire nyomorult?

Figyelt kérdés
Eleinte azt éreztem, hogy ő ugyanolyan mint én, csak nőben. Mindig tudtunk miről beszélni, imádtam az egész lányt úgy ahogy volt, a kinézetét, a nevetését, a hibáit. Majd jött mindkettőnk életében a változás, továbbtanulás és különböző irányban kezdtünk el változni. Ő egyre pozitívabb ember lett, én egyre negatívabb. A végén már szemét is voltam vele...nem tudom talán nem fogtam fel, hogy elveszíthetem. Aztán megtörtént, dobott, összejött mással, már semmit nem tudok róla lassan 2 éve. Magamat napról napra egyre ocsmányabbnak látom, egyszerűen nem történik semmi, folyamatosan egyedül vagyok, senki nem intéz hozzám egy szép szót sem. Utálom az életem.

2020. febr. 10. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen. A hozzád hasonló egoisták amikor nem másokat nyomnak el akkor általában szenvednek.
2020. febr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miből szűrted le azt, hogy én egoista lennék?
2020. febr. 10. 23:01
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Szard le az elsőt csak trollkodik...

Amikor nálad beütött a változás, ott mi történt veled? Mi okozta a változást negatív irányban.

Azt mondják az okosok, hogy ha valami nem megy jól, vissza kell “menni” odáig, amikor minden jól ment. Elméletben vissza kéne menned oda, amikot minden jó volt és ami történt, vagyis ami miatt megváltoztál azt kéne feldolgoznod, kezdetnek már is jó s bőven elég, ha rájössz mi okozhatta ezt nálad...

2020. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ELindultál a negatív spirálon, történik a rossz, és emiatt azt gondolod rossz a világ, aztán már a szemed csak a rosszat szűri, hogy csaka zt lásd, ezzel pedig még lejjebb mész....irány felfele apró lépésekben.

Nyilván a szemétséget az irigység szülte nálad, nehéz elfogadni ha mi b*sztuk el na...de vállalj érte felelősséget magad előtt, kezdj el segíteni magadon, keresni valami kis jót mindne napba, pár hét vagy hónap alatt lesz hatása, ha minden nap legalább ezt az egy gyakorlatod végzed, csak eg ykis jót, egy kis okot a mosolyra találj minden napra. Önismeret is sokat segít a dolgon. Ha már elindultál felfele és nagyon feszít a dolog, esetleg írj egy levelet neki mindennel amit erről gondolsz, de ne küld el neki. Ha úgy érzed mégis akkor esetleg mégis meglépheted hogy feloldozod magad egy bocsánatkéréssel, de nem feltétlen szükséges.

2020. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lényegében ez a változás az egyetem elkezdésével kezdődött. Kikerültem az általános iskola és a gimi világából ahol, ha boldog nem is voltam mindig, de mentálisan szerintem nagyon stabil voltam. Majd bekerültem ebbe az új világba, ami nem tetszett ezért pár hét után passziváltattam magam, mert nem voltam biztos abban, hogy menni fog-e illetve szeretni fogom-e ezt a szakot, egy katasztrofának éltem meg és senki nem volt aki valamennyire kényszerhelyzetbe hozott volna azzal, hogy folytassam. Majd elmentem dolgozni egy gyárba és mivel továbbra sem volt jó ötletem, visszajöttem ugyanerre a szakra, jelenleg már a 3.évemet töltöm itt. Az exem az első félévem után dobott. Továbbra is idegennek érzem ennyi idő elteltével is a dolgot, és nyilván sokat nyom a hangulatomon az is, hogy egyáltalán nincs barátom az egyetemen.
2020. febr. 10. 23:26
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az értelmes hozzászólásokat, és a jó tippeket :). Az, hogy felvegyem vele a kapcsolatot esélytelen, nagyon sokszor megaláztam magam a szakítás után rengeteg bocsánatkéréssel, ajándékkal és könyörgéssel. Illetve nagyon nehezen szabadult meg tőlem, nem akarom ismét bántani azzal, hogy akár egy pillanatra is rám kelljen gondolnia. Sokáig haragudtam rá, amiért dobott, de mostmár csak remélem, hogy nagyon boldog valahol valakivel.
2020. febr. 10. 23:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem rég ért véget az első hosszabb kapcsolatom. Az elejèn azt hittem teljesen, hogy ő teljesen olyan, mint én férfiban. Rájöttem, hogy tévedek, hatalmasat tévedtem. Ő egy mocskos, aljas, szemét, hazug, sóher, lusta, munkakerülő, anyuci picike fiacskàja. Pedig csak azért jöttem vele össze, mert azt hittem, hogy olyan, mint én. Azonban végig az előző kapcsolatomra gondoltam mellette. Miután vége lett a kapcsolatomnak megkeresett az "előző", de már nem beszélünk. Azt hiszem ezt elcsesztem ismét. Kaptam az élettől egy második esélyt és én ismét elszúrtam. Igen, sokan vagyunk hasonló helyzetben, nem vagy egyedül.
2020. febr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet. Igazából sok szempontból magamra ismertem, amikor olvastam a kérdésedet. (Szintén pozitív irányba elinduló barátnőm szakított velem, részben azért, mert mindig pesszimista voltam. Ennek most egy éve, de még mindig fáj.) Szóval nem vagy egyedül, ha ez megnyugtat.


Egyébként helyesen látod a dolgokat, szerintem sokat fejlődtél, ha már valamennyire el tudod engedni a lányt, és elégedett tudsz lenni annyival, hogy boldog. (Még ha nélküled is.)


Az egyetemmel mi újság? Haverokkal nem tudod esetleg megbeszélni, ami bánt téged? Biztosan megkönnyebbülnél tőle.

2020. febr. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az egyetemet egy nagyon sötét foltként látom az életemben, igazából egyáltalán nem élvezem, és abban sem vagyok biztos, hogy mondjuk egy másik szakon élvezném. Érdekes, mert gimiben majdnem végig kitűnő tanuló voltam, de itt már egyáltalán nincs meg bennem az akarat, viszont a közepes eredmények azért bántanak néha. Mármint, hogy ebben is olyan semmilyen vagyok, mint az élet többi területén.


Haverjaim egyáltalán nincsenek az egyetemen, 1 volt, ő más specializációra ment és már egyáltalán nem beszélünk. Egyetemen kívül is csak egy haverom van, ő már általános óta. Viszont azt is el tudom róla mondani, hogy a világ legkárörvendőbb embere.Tőle tudtam meg, hogy az exem már mással van, nyilván jót nevetett rajta. Szóval egy olyan ember akivel ha nagyon társaság kell ellehet lenni, lehet vele inni mondjuk, de komoly dolgokról esélytelen vele beszélni, csak mégjobban felidegesítene.


Szerintem ezért is hiányik ennyire az exem, mert vele mindig mindent megtudtam beszélni, olyan volt mint egy nagyon jó testvér.

2020. febr. 11. 18:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Én az exeim mellett voltam lelkileg taccson, utána nem.

Ha azt nézzük te is az exed mellett lettél negativ, rossz kedvü/közèrzetü, szoval olyan dolog utan sirsz ami nem is dobott fel hanem csak lefelé épültél.

Az emberek miert hajlamosak rombolo kapcsolatpk után sirni?

2020. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!