Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van aki már évek óta...

Más is van aki már évek óta hiányolja az exét és közben azt érzi, hogy teljesen leépül, vagy csak én vagyok ennyire nyomorult?

Figyelt kérdés
Eleinte azt éreztem, hogy ő ugyanolyan mint én, csak nőben. Mindig tudtunk miről beszélni, imádtam az egész lányt úgy ahogy volt, a kinézetét, a nevetését, a hibáit. Majd jött mindkettőnk életében a változás, továbbtanulás és különböző irányban kezdtünk el változni. Ő egyre pozitívabb ember lett, én egyre negatívabb. A végén már szemét is voltam vele...nem tudom talán nem fogtam fel, hogy elveszíthetem. Aztán megtörtént, dobott, összejött mással, már semmit nem tudok róla lassan 2 éve. Magamat napról napra egyre ocsmányabbnak látom, egyszerűen nem történik semmi, folyamatosan egyedül vagyok, senki nem intéz hozzám egy szép szót sem. Utálom az életem.

2020. febr. 10. 22:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Te a kacsolatban is leépültél az nem ment àt?
2020. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!