Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek megéri leélni egy...

Szerintetek megéri leélni egy szánalmas, és nyomorult életet magányosan?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem tovább élni. Nem látom értelmét. A dolgok nem úgy alakultak ahogyan az én akartam/terveztem. Az élet folyton elveszi a jó dolgokat,és csak szenvedést ad. Mi értelme ezt le élni?
2018. dec. 21. 07:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
0%
Ha így nézed, a halál még csak szenvedést sem ad. Mi értelme meghalni ?
2018. dec. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
81%
Hát mert nem ad szenvedést:DdDd wtf első, ez ám a logika.
2018. dec. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
73%

Karácsonykor főleg nehéz. Látod a sok embert, vásárolnak, mert van kinek..lakást díszítenek, sütnek, főznek, várják a szeretet ünnepét. Akinek nincs kit szeretni, és őt sem szeretik?? Megértelek...

Már nem merek átmenni a hídon, mert vonz a víz. Milyen egyszerű is lenne. :(

Aztán valahogy (nehezen) összekapom magam, és bízom, talán lesz majd valaki, aki átölel, és azt mondja, nyugi, minden rendben lesz.

Most én mondom Neked: Nyugi, minden rendben lesz, csak (!) éld túl a karácsonyt.

2018. dec. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
Azt se, jó dolgokat se.
2018. dec. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
58%
Üdv a klubban. Én azzal próbálom biztatni magam, hogy talán lesz jobb is.
2018. dec. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
Nem lesz jobb.
2018. dec. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
52%

Én nem értelek titeket. Gondolom nem 80 évesek vagytok. Akkor honnan tudjátok hogy 1-2év múlva hova sodor az élet?

Ha már leéltetek volna egy életet, és magányosan maradtatok volna, akkor megértem hogy a halálon gondolkodtok, de ìgy...

Szedjétek már össze magatokat! Tanulni, dolgozni kell, hobbit találni,ismerkedni nem a gyakorin panaszkodni naponta százszor. Ki kéne lépni a számítógép mögül!

2018. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
Sok apró dolognak lehet örülni például finom étel, miért nem keresed ezeket?
2018. dec. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:

Merz ez az ÉLET! Nem úgy megy ahogy te eltervezed. Az élet nehézségeket sodor az utadba.

Én olyan családba születtem ahol nem tartják az ünnepeket. Egyszerű napok mint a többi.

2018. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
Semmi. Az oldalon kérdezők többsége barátnőt akar, én is. Csak az a baj hogy általánosítanak, hogy itt mindenki csak csajt akar hogy dughasson, aztán KB engem is lenéznek mert azt akarom hogy szeressen valaki és akkor én is már csak "dugni akarok" meg "szánalmas vagyok" stb. Hát ki akar így élni? Mert én biztos nem, ha minden jól alakul a mostani 18-at sem élem meg.
2018. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!