Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Üres az életem. Mit tegyek ha...

Üres az életem. Mit tegyek ha nincsen senkim? Nem vagyok jó az ismerkedésben. Feleslegesen vagyok a földön úgy érzem.30f

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%
Ja, ha valakinek tökei vannak, akkor már emberi érzései sem lehetnek, főleg nem lehet magányos.
2020. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Az önsajnálat az egyik nagy hiba! Az életed értelme nem csak a testi dolgokban nyilvánul meg. A lelki dolgokkal is törődni kell! Nézz utána a lelki fejlődésnek! (Pl. PPH). Nézz magadba, kérdezd meg a lelked, mi a problémád!
2020. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
9-el egyetértek. Ne légy felesleges, tedd magad hasznossá! Ha segítesz valakinek, már jobban fogod érezni magad, és lehet, hogy önkénteskedés közben találkozol valakivel, aki hozzád illik. Ne görcsölj rá az ismerkedésre, csak lazán!
2020. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Desintegrator válasza:

Forumon ilyen problemarol szerintem nem lehet tarsalogni, mert ehhez egy aktiv szemelyes beszelgetesre van szükseg. Ha ismersz olyan embert, aki tud jo tanacsokat adni es segiteni, akkor kerdezd meg, tud-e egy kis idöt rad aldozni.

Különben csak egy par aranyszabalyt tudok leirni ide. Ha nem tartod be öket, az pont amiatt van, mert nem szemelyesen tudom elmondani, ugy hogy bizz bennem, es sulya legyen annak, amit mondok.

1. van egy komfortzonad, es azt ösztönösen nem hagyod el. Tudatosan tenned kell erte, hogy ezt a zonat hagyd el rendszeresen, de ne tul messzire. Szoval hozd magad uj ismeretlen szituaciokba, mert azok fejlesztik az intuiciodat es jobban fogsz boldogulni egyeb ismeretlen szituaciokban is.


2. Ne maradj sokat egyedül, vagy legalabbis ne legyen az, hogy otthon ülsz es töprengsz vagy sajnalkozol. Nyilvan azert töprengsz, mert valami problemat nem tudsz megoldani, de nagyon kicsi az esely arra, hogy ebböl valami jo ötlet vagy megoldas születik, ugyhogy inkabb csinalj barmi mast.


3. Az elveidet ne add fel soha! Tehat pl. tegyük fel, hogy dohanyzasellenes vagy. Akkor a legcsabitobb nö kedveert se probald ki, csak mert ö erre ker. A jellemed mar kifejlödött, azt csak tovabb kell karakterizalni, de nem kell magad ujraprogramozni, mert az karos es ugysem müködne.


4. Ezt könnyü mondani, de soha ne add fel! Szoktak mondani, hogy a hibaibol tanul az ember, de ez tenyleg igy van. Ha elfogadod, hogy hibazol, akar büszke is lehetsz magadra, hogy nem rendülsz meg. Söt, masok is felneznek rad emiatt.


5. Ez az elejen meg nem fog jol menni, de legyel magabiztos es hatarozott! Ha a többit, amit irtam betartod, nem lesz okod arra, hogy szegyenkezzel. Barmi miatt is erzed magad üresnek es gyengenek, ha teszel kis lepeseket elöre, akkor elöbb utobb el fogod erni a celodat. En ebben 100%-ig biztos vagyok. Ha egyszer belevagsz valamibe (mint irtam, ne hagyd el tulsagosan a komfortzonadat es ne tegyel olyat, ami az elveid ellen megy), akarmilyen elveszettnek is erzed magad, boldogulni fogsz valahogy. Huszadjara mar sokkal jobban, mint elöször. Es a cel a megtapasztalas, szoval akarmilyen elveszettnek is erzed magad, jegyezd meg, hogy a küldetesed a megtapasztalas es a tovabblepes, tehat nyugodtan lehetsz magabiztos abban, hogy barmi is törtenik, lesz holnap, es barmit is rontottal el, holnap jobban fog menni.


Csak egy par tipp, amiket nyugodtan kiprobalhatsz:

szervezett tura, szakkör (pl tanc), couchsurfing (keress ra, hanem ismered! Akar te is fogadhatsz utazokat, vagy elmehetsz talalkozokra, ahol senki nem ismer senkit. Ha legalabb kicsit beszelsz angolul, akkor mar megeri). A bulik meg a szervezett randik altalaban nem müködnek, ugyhogy en inkabb olyan programot javasolnek, ami nem közvetlenül a partnerkeresesröl szol. Lehet ez vegsö soron a celod, de ne erre görcsölj ra, hanem mindig csak a következö lepesen jarjon az agyad, es sose a multon vagy a tavoli jövön fantazialj.


Sok sikert!

2020. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!