Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Asperger-szindróma okolható...

Asperger-szindróma okolható azért ha valaki huszonévesen teljesen magányos, vagy még valami másnak is állnia kell a háttérben?

Figyelt kérdés

Aspergeres vagyok és egyáltalán nincsenek emberi kapcsolataim. Teljességgel képtelen vagyok kialakítani kapcsolatokat akárhogy is próbálkozok, közösségekben meg furcsán néznek rám, összesúgnak a hátam mögött, nem érdeklődnek, nem közelednek egyáltalán felém. Ha én nem szólok senkihez, akkor magától soha senki nem jön ide hozzám. Ha meg beszélgetést kezdeményezek jó hamar el is fordulnak tőlem, mondván hogy idegesítő, furcsa vagyok meg ilyenek.

Mindezért okolható teljes egészében az Asperger-szindróma, vagy még valami másnak is lennie kell a háttérben? Mert én úgy érzem ennyitől még nem irtóznak ennyire valakitől, más aspergereseknek is vannak barátaik


2020. febr. 12. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Rengeteg Aspergeres van, aki teljesen normális szociális és családi életet él, NEM EZ az oka a problémáidnak.

Keress fel egy jó pszichológust, aki segít szocializálódni, akkor nem lesz ilyen problémád. Egyszerüen meg kell tanulni normálisan viselkedni és ez rengeteg embernél probléma, a többségük nem Aspergeres, csak nem tanulta meg a szociális viselkedés szabályait.

2020. febr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
velem is ez van, nálam szerintem elég valószínű, hogy ez az oka
2020. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is autista vagyok. Nekem sincsenek barátaim. Lányokhoz még egyátalán nem vonzódok (fiúkhoz se) (15éves fiú vagyok) Szégyenlös is vagyok nagyon és nem is merek nagyon csevegni másokkal.
2020. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!