Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék ilyen embereket?

Hol találhatnék ilyen embereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fél éve költöztem Pestre az egyetem miatt, viszont nem nagyon találtam magamnak társaságot az egyetemen. Legtöbben csak arról tudnak beszélgetni, hogy kinek mekkora a farka és hány nőt fektettek meg a héten, ennél mélyebb témákról nem nagyon tudnak elbeszélgetni...

Hol találhatnék olyan emberket akik érdeklődnek az alter/indie/underground/hiphop zenék iránt, szeretnek koncertekre, esetleg kiállításokra járni?

20/F


2020. febr. 19. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Facebookon hasonló érdeklődésű csoport, szakkörök?
2020. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Bárhol, csak járj nyitott szemmel.
2020. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
48%
Nem hiszem hogy az egyetemen csak ilyen emberek vannak, biztos hogy találsz olyan embert akinek hasonló az érdeklődési köre, mint neked. 😉
2020. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk sokan a szakon, szóval sok opció nincs. Gondoltam, hogy kapok ilyen kommenteket, hogy járjak nyitott szemmel. Ezzel annyi probléma van, hogy az egyetemen kívül sehova se járok szinte.
2020. febr. 19. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló problémával küzdök. És semmi hasznosat nem tudok megoldásként mondani. Max azt, hogy keress egy klubbot és csatlakozz hozzá. Sajnos gimi után már nincs olyan közeg, ahol az ember jól össze tudnának ismerkedni, és barátságok tudnának kialakulni, vagy egy jó haveri viszony dumálgatásokhoz.
2020. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
@4 le is írtad szinte a megoldálst. Járj el olyan helyekre eventekre amik érdekelnek, és ott próbálj ismerkedni
2020. febr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Vegigbongesztem a budapesti meetupokat es meglepodve tapasztaltam, hogy zenei csoport alig van.

Akar te is elindithatnal egyet. Budapest Alternative Meetup neven mondjuk.

En ha ugy terveznem, hogy itt maradok, akkor tuti, hogy inditanek, mert nagyon sokan kuzdenek ezzel a problemaval.

Es egy elonye van, ha tied a meetup. Az emberek hozzad jonnek, ok fognak teged keresni.


Az egy gond, hogy azert, hogy hasznald a platformot, fizetni kell.


De ugyanigy Facebookon is letrehozhatsz egy csoportot. Itt is lenne ra erdeklodo, gondolom mashol is tudnad reklamozni. Utana mar csak szervezni kell a talalkozokat.

2020. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetemen nekem is csak 1-2 barátom van én se vagyok ez a csajozós vagány gyerek sztem keress rá ilyen Facebook csoportokra biztos találsz
2020. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!