Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan folytassam az életem?

Hogyan folytassam az életem?

Figyelt kérdés

Az életem sorozatos kudarc. Soha semmi sem sikerült... Párkapcsolatok terén is teljesen sikertelen vagyok. Soha senkinek sem kellettem. Olyan nőkbe lettem szerelmes akik nem hogy nem viszonozták hanem semmibe is vettek emellett. Nagyon magányos vagyok. A depresszió annyira elhatalmasodott rajtam hogy munkaképtelenné váltam. Minden napom úgy telik hogy szenvedek az egyedülléttől és a feldolgozatlan kudarcoktól. Két hete táppénzen vagyok mert nem tudok egyszerűen semmit sem csinálni... Megbénított a mély depresszió... Folyton azon gondolkodom hogy felakasztom magam. Semmi sem érdekel már. Barátaim vannak, újak is. A régiek nem keresnek már, ha olyanjuk van rám sem néznek... Utána magyarázkodnak össze vissza és nevetgélnek mellé, azt gondolják talán hogy velem mindent meg lehet csinálni. Én megmondtam nekik amikor jöttek a bocsánat kérések hogy semmi baj, nem haragszom de többé nem akarom velük tartani a kapcsolatot. Ez rosszul érintette őket, mert nem egy barátot vesztettek el hanem egy csicskát akit kedvük szerint nézhettek a lábtörlőjüknek... Ennek vége. Ők maradtak barátok nélkül nekem pedig jöttek újak.

De sajnos hiába vannak körülöttem, teljesen felemészt a magány mégis. Hiányzik a szeretet, hiányzik az hogy átéljem a viszonzott szerelmet és fontos legyek valakinek... Ne pedig kudarc után kudarc jöjjön...

Hogy tudnám helyrehozni az életem ha minden próbálkozásom kudarc jutalmazza?


2020. febr. 28. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem menj pszichológushoz vagy valamilyen terápiára. Valószínűleg nem vagy magaddal tisztában, és így nehéz lesz boldogulni. De ne keseredj el, sokan vagyunk/voltunk így.

A legfontosabb, hogy magaddal megismerkedj. Akkor olyan belső tartást kapsz, amit kívülről hiába is várnál. Sok sikert!

2020. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Ne siránkozz! A hiszti nem segít
2020. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy fejben dől el minden. Menny vissza melózni kezdj el sulyzós edzést végezni és nagydozisú vitamunokat c,d,b,vitamin stb feherje ne nyavajogj. Nem nagy kunszt nincs nőd és? A világ az élet nem a p*naról szól. Elsőnek is legyél magaddal elegedett.
2020. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Tőlem nem fogsz ítélkező és degradáló, lekezelő, (gy)alázkodó hangvételű hszt olvasni.

Igazából valahol nagyon megértem az érzéseidet, illetve annyiból meg nem, hogy vannak szupi módszerek arra, hogy ezeket meghaladd!

Mivel Te kérdezel, így itt jogot formálok arra, hogy tanító szándékkal írjak, ezt kéretlenül sosem tenném.

Ami lényeges, hogy saját magunkat tisztelnünk kellene annyira és a szellemi autonómia egy szintjére el kellene jutnunk, hogy a személyes "jól-létünket" nem rendeljük mások alá. A barátok, párkapcsolatok stb, nagyon jó pluszok egy amúgy is egész személyiséghez. De sosem kiegészítői, hanem csak pluszok. KI-EGYÉSZÍTŐ- még a szóban is benne van, hogy csak vele egész, mert ki egészít. NEM! Én egész vagyok magamban, úgy ahogy vagyok, minden más csak plusz. Így kell nézni. Ha valaki leszar, tedd meg azt a szívességet magadnak, hogy nem zavaod meg benne. Élvezd a korlátlan szabadságot. Élvezd, hogy senkitől nem függsz, nem rendeled alá a személyes önpozíciódat annak, hogy más emberektől milyen visszajelzéseket kapsz.

Koncentrálj arra, hogy ki leszel és nem arra, hogy ki voltál. Vannak új barátok, foglalkozz velük, de ne függj és nekik semmi negatít sirámot ne mondj. Inkább lágy hálás, hogy vannak, de ne elvárj, csak örülj.

A tudatalattid véd tégedet. Nem magányos vagy, csak bizonyos minőség alatt nem vonzasz be. Tekints így a "magányodra". Tudom, miről beszélek, mert ugyanebben acipőben járok, csak másképp értékelem, mint te.

2020. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első 3 válaszoló szerintem bagyobb sz@rban van mint én azért válaszol így... Utolsó válaszoló, Köszönöm szépen hogy értelmes módon vaszolsz de ha te is hasonló cipőben jársz mint én akkor így nem tudom hitelesnek tekinteni a válaszod. Ne vezessen már vak világtalant....
2020. febr. 28. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Hagyd abba.


Ultimate solution

2020. febr. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!