Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen röhejesek a...

Miért ilyen röhejesek a párkapcsolatos emberek?

Figyelt kérdés

Unalmas, hogy amint valakinek lesz a környezetemből, hirtelen nem beszélünk többet, hanem körbeveszi magát ezzel az undorító rózsaszín felhővel és bebugyolálja magát a béna boldogsághormonjába, ami ha széthullik, jön vissza hozzám beszélgetni, mintha mi se történt volna.


Az is undorító, ahogy ezek az emberek közterületen villogtatják az ő béna, elferdített boldogságukat.

Meg mindig mennek ezek a féltékenykedések egyes párok közt, meg a sok picsogás, hogy brühü nem szeret, meg ezek a dolgok.

Úgy unom ezt az emberekben, mert én sose tudtam, mi a jó abban, ha van kapcsolatod. Én nem tudok érzelmileg kötődni ilyen üres emberekhez, amik vannak, épp ezért unom, hogy minden haveromat megbolondítanak a kapcsolatok.

Persze van kivétel.



2020. márc. 7. 16:45
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
59%

"Unalmas, undorító, röhejes" - számodra, mert magadban a tudat alá elástad ezt a dolgot. Valójában magad bántod magad, csak kivetíted a párokra. Amióta világ a világ amióta van ember a földkerekségen- társra vágyik, párra. Mert páratlanul nem tud élni, vagy nehezen, szomorúan. Ez alól kivétel, aki magányosan szeret dolgozni, tanulni, elmélyülni a munkájában, tanulásban. Egy kicsit én is ilyen vagyok -a munka terén-, de néha mégis jó beszélgetni, ölelni, együtt lenni a társsal.

Majd ha elér a szerelem, megérted.


"Hogyha te nem vagy,kinek is mutathatnám mind e szilvavirágokat itt"

(Ki No Tomonori költeményének kezdő sorai)

2020. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
hidjétek el hogy ők se lesznek sikeresek, ezzel kapcsolatban figyelmeztettem őket és már két haverom jött is volna hozzám bocsánatot kérni, de mondtam hogy lejárt a dolog. szóltam, hogy ez igy nem szép tőlük, hogy rögtön amint van nő hátrahagynak aztán meg csodálkoznak, hogy a nő otthagyta őket. de legyen igazatok sok "boldog emberke" :)
2020. márc. 7. 17:23
 23/40 anonim ***** válasza:
74%

Pont az ilyenek szoktak a legjobban beleesni abba a “rózsaszín ködbe” amiről beszélsz, már ha valaki képes megszeretni..


Iszonyat frusztrált, bunkó vagy, és féltékeny, ez minden szavadon érződik “öcsi”...

2020. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
lássuk meg ki nevet majd a végén.
2020. márc. 7. 17:29
 25/40 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező: azt, hogy nem esik jól az ignorálás, mert otthagytak amikor párjuk lett, ezt megértem. Az viszont, hogy a párkapcsolatról így vélekedsz, önmagad számára nem jó, a végén még megkeseredetten, elhagyatottan, egyedül fogsz élni azon tűnődve: milyen igazságtalan is a világ.
2020. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
sajnálom amúgy, de a legjobb haverom vesztettem el emiatt. együtt jártuk az utcákat már fiatal korunk óta és mindig mindenben egymás mellett voltunk. ő is lelépett. volt még a csapatban pár gyerek akik szintén a szerves része voltak és már ők sincsenek, egyedül maradtam kb egy másik haverral akivel sokat beszélünk erről hogy azért lelkesedésből néha bejöhetnének a helyünkre látogatni minket de még erre se veszik a fáradtságot, teljesen más emberek lettek és ez nagyon rossz érzés
2020. márc. 7. 17:37
 27/40 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nincsen párkapcsolatuk, csak le akartak rázni véglegesen, mert unták a primitív fröcsögésed.
2020. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
20%

Mert mindenki önbizalomhiányos, és örülnek, hogy valaki szereti őket Úgy Is. Tehát, hogy szerelmesen.

És akkor próbálnak minél több időt neki szentelni. A szerelmeüknek.

2020. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
ez igaz amúgy, sok gyerek úgy jött a csapatba hogy teljesen önbizalomhiányosak voltak az elejétől fogva és egymást úgy tartottuk össze ,hogy minenkinek volt valami labilitása
2020. márc. 7. 17:42
 30/40 anonim válasza:
73%

Bocsáss meg, de írta egy közös ismerősünk, hogy ezt a kérdést te írtad ki.

Ne haragudj de nem bírtuk, hogy miket csinálsz nyilvánosan és milyen dolgokban vagy benne, ezért pártoltunk el tőled legtöbben.

Nekünk a kapucnis pulcsis aluljárós dolog már nem a világunk és kérlek ezt értsd meg. új életet akartunk kezdeni amiben legtöbbünk boldog. te ezt nem akartad, sajnálom de mindenki nevében kérlek hogy felejts el minket. Megadtuk a lehetőséget, hogy leszokj te is a szerekről és hogy értelmes életbe kezdj de nem hallgattál ránk...

2020. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!