Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen röhejesek a...

Miért ilyen röhejesek a párkapcsolatos emberek?

Figyelt kérdés

Unalmas, hogy amint valakinek lesz a környezetemből, hirtelen nem beszélünk többet, hanem körbeveszi magát ezzel az undorító rózsaszín felhővel és bebugyolálja magát a béna boldogsághormonjába, ami ha széthullik, jön vissza hozzám beszélgetni, mintha mi se történt volna.


Az is undorító, ahogy ezek az emberek közterületen villogtatják az ő béna, elferdített boldogságukat.

Meg mindig mennek ezek a féltékenykedések egyes párok közt, meg a sok picsogás, hogy brühü nem szeret, meg ezek a dolgok.

Úgy unom ezt az emberekben, mert én sose tudtam, mi a jó abban, ha van kapcsolatod. Én nem tudok érzelmileg kötődni ilyen üres emberekhez, amik vannak, épp ezért unom, hogy minden haveromat megbolondítanak a kapcsolatok.

Persze van kivétel.



2020. márc. 7. 16:45
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
79%

Bocs, de mi kinőttük ezt a kapucnis, hiphop gengszter király életstílust, amit te képviselsz, kedves G.

És bekapjuk, de megbeszélhetted volna privátban is ezt

2020. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
55%

#28 :)

Tartsa hideg csapvíz alá az égett bőrfelületet!

2020. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
79%
Juj kérdező, rettentő ostoba vagy :) gyere utálj engem is mert van párom és ő a mindenem :)
2020. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
74%
Te valami cigu gyerek vagy, ugye "tesó"?
2020. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
63%
Nekem meg az az undorító, mikor valaki nem tudja, hogy hol a helye.
2020. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
61%

Fel kellene fogni, hogy a párom is az életem része és a velejárója. És aki ezt nem tudja elfogadni, az az én döntésemet nem tudja elfogadni. Ergo nem a barátom.


Számomra kifejezetten ellenszenves, mikor valaki földhöz veri magát, hogy kapcsolatban nem úgy élek, mint szingliként, egyszerűen azért, mert nem érzem helyesnek. Mert nem egy tetves kocsmában akarok ülni még munka után és nézni ki az ablakon, hogy mikor mehetek haza, mert nem akarok arról pofázni, hogy ki dugható és ki nem, ha a szememben ilyen szempontból egy ember van igazán, mert nem akarok nélküle elaludni. Mert nem tölt el jó érzéssel. És ez nem a barátaim ellen irányul, csak ez egy más élet. Amiben nem esik jól olyat csinálni, ami az általam szeretett személyt megalázza vagy elszomorítja.


Tudod ha kocsival vagyok, nem iszom. Nem azért, mert szararc vagyok. És nem fogom azért utálni a vezetést, mert nem ihatok. Egyszerűen csak ha az ember valamit csinál, van, hogy más dolgot nem szabad csinálnia. Nem csak a törvény miatt, hanem mert nem érzi magát jól, ha részegen ül kocsiba. Na, pontosan ilyen egy kapcsolat. Jól érzed magad benne, de van egy keret, amit be kell tartanod ahhoz, hogy jó legyen. És én ezt a keretet örömmel tartom be. És ha nem hívja valaki a párom is, ezt pedig nem tudja megindokolni semmivel (például privát problémák megbeszélése négyszemközt), csak szórakozni akar velem, akkor el kell fogadnia, hogy nem szívesen vagyok ott és nem tudok szórakozni úgy igazán, hogy a kedvesem meg otthon van és vár. Pedig soha nem tiltotta, hogy menjek. Egyszerűen csak mellette nem vonz az ilyesmi és ha vonzana is, sokkal kevesebbet lennék ott, mint korábban. Mert egy kapcsolatot ápolni kell. Időt kell rá szánni.


Mindenre időt kell szánni, ha azt akarod, hogy legyen belőle valami. És senki sem a haverjával költözik össze, alapít családot és öregszik meg. Egy kapcsolatban erre több esély van.

2020. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

#38

Szívemből szóltál.

2020. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
79%
Az előző válaszok alapján egyértelművé vált a dolog. A többiek ki tudtak törni a nyomorult eletből, te meg benne ragadtál, és tovább keseregsz. Amiért szánalmas vagy , az nem az, hogy téged “az utca nevel fel”, hanem az, hogy nem tudsz örülni a barátaid sikereinek, azt kívánod, bárcsak ne sikerült volna nekik a kitörés, bárcsak őnrkik is olyan szar életük lenne, mint neked... Megvetem az olyan embereket, mint te
2020. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Drogos sajnálja le a haverjait.

Szép, kérdező.

(olvassátok vissza)

2020. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
91%

Tehát összefoglalva: néhány spanod elkezdett gondolkozni és nem az uccán csövezik veled, hanem keresett értelmesebb elfoglaltságot, te meg bedurcizol ezen.

14 elmúltál már? :DDD


"Engem az utca nevelt öcsi"

Sírok. :DDDDDD


Ja é$h van párom. :$ :333

2020. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!