Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a legjobb dolog az életemben a gyakori?

Figyelt kérdés

Itt sokféle ember gondolkodásmódját világnézetét, életútját, tapasztalatait ismerhetem meg. A valóságban az emberek közönyösek és/vagy bunkók. Ha kérdezek valamit, csak arcoskodni tudnak, hogy mit érdekel az engem, vagy hogy ezt már tudnom kellene ennyi idősen. Itt legalább kifejtik a véleményüket és ez az egyetlen hely, ahol nem érzem kirekesztettnek magam.

Persze itt is vannak bunkók, és sok kamu is, de ha belegondolunk, a valóságban is rengeteg hazugság van, mindenki próbál menőnek, sikeresnek tűnni. Itt egyes kérdések alatt több érzelemmel, őszinteséggel találkozom, mint a saját életem egy teljes napján. Olyan hétköznapi, társadalmi, magánéleti problémákat vitatnak meg, amik engem is nagyon érdekelnek. Itt vagyok reggel munkába menet, cigiszünetekben (nem is cigizek) ebédszünetben, délután hazafele úton, boltban sorbanállás közben, esténként, pénteken és szombaton, amikor mindenki más bedrogozva fekszik valahol. Néhány válaszíróhoz jobban kötődöm, mint a saját családomhoz, (akiknek az is mindegy, élek, vagy sem) ha pedig nem látom egy darabig kommentelni, kétségbeesetten keresem, hova tűnt. Visszajárok kérdésekhez, amik alatt a kommentek olyanok nekem, mint másnak a kedvenc könyve. Lehet, hogy függő vagyok, de egyszerűen több valóságot érzek az itteni életben, mint életet a valóságban.


2020. márc. 9. 09:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire azért nem rajongok ezért az oldalért, de egy kicsit magamra ismertem a kérdésedben. Naponta több órát is itt szoktam lenni. Egyedülálló vagyok, kevés barátom van, ők is sokszor elfoglaltak. Valahol ez azért szomorú. :D Írta az egyik korábbi válaszoló, hogy jobban lefoglalja ez az oldal mint pl. a facebook. Tökéletesen megértem, én is így vagyok ezzel. Miket szoktál szabadidődben csinálni ha nem vagy itt?
2020. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden kedves válaszolónak!

Meglepő és jó érzés látni, hogy nem vagyok ezzel annyira egyedül. :)

2020. márc. 11. 17:43
 13/13 anonim ***** válasza:
“Mindenki hazudik.” Dr. House
2020. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!