Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódó egyetemista...

Visszahúzódó egyetemista lány, hogy barátkozzon Debrecenben?

Figyelt kérdés

A karomon többségében fiúk vannak. Ezek mellé nehezen baratkozom.

Tudtok ajánlani valami jó közösséget, hobbit, akármit?

19/l



2020. márc. 9. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Sport - pl vannak jógatanfolyamok

Nyelvtanulás

Egyetemen belüli szervezetek pl HÖK, külügyi bizottság, kórus, környezetvédelmi bizottság

Diákmunka

2020. márc. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Állatvédelmi helyeken önkéntesség, sport, könyvtár, színház, hangverseny, egyetemi bulik (van belőle rogyásig) jótékonykodás, diákmunka stb.

Nem is értem, hogy a 30 ezres egyetemi közösségben ilyen problémája van valakinek?!

2020. márc. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A közösség és hobbi..

Nos első sorban olyannak kell lennie, ami TE vagy s nem valami kényszer dolog legyen.


Minden visszahúzódó személy ugyanúgy tud barátkozni akárhol is van.


A srácokra pedig első sorban emberként tekints, mert lehet csak feleslegesen zavarba vagy/lehetsz, mert fiúk.


Ez sok barátkozni nem tudó emberre jellemző, hogy zavarban van, mintha élete randijára készülne, holott csak szóváltás egy emberrel a sok közül.


Annyira látszik a digitális eszközök mögé bújás a társadalom zömében, hogy az emberek sokasága életképtelen, kommunikáció képtelen.


A kommunikáció 55%-a nonverbális s ezt elveszik a digitális eszközök mögötti emberek részétől.


No mindegy, nem megyek ebbe most bele.


Szólítsd le őket, pl mit olvasol? Lenne-e kedvük elmenni valamerre az órák után?

Lehet kinevetsz, de papíron levelezés.


Én képen röhögtem a buszon a kis csajt, hogy "leveleztek" órán és elvették telefonját...azon írt ...


"Ajánlani"?

Itt ha leírok 20 tevékenységet, annak nincs értelme, mert azok az ismerkedési formák az én személyiségem, hobbijaim része.


Magadnak kell kialakítani ezt.


Pl intovertált vagyok, de vannak helyzetek, amikor félre tudom tenni.

Legyen szó üzleti beszélgetéstől kezdve egy ember leszólításáig.


Volt egy közép sulis csaj, aki annyira bújta telefonját, hogy körbe se nézett s a zebra nélküli útra lelépett...

Autót arra akart kanyarodni, így a biciklis sávba elém vágott, de behúzta féket, én meg rutinos biciklisként nem éppen lassan tekerek... Majdnem bele mentem.


A csajnak fel se tűnt mindez.

A járdán elcsíptem, kirántottam a fülhallgatót és lecsesztem:

"Anyád el mer így engedni, te szerencsétlen?!"


De pl amikor fotómodellt keresek az aktuális projektemhez látok ideális arcot simán leállítok egy gyalogost is lenne-e kedve részt venni.


Olyan szituációkban pedig illemtudóan, finoman kell tálalni s akkor legrosszabb esetben csak odébb sétál 🙃

A legjobb esetben pedig visszatérő modell is akad 👌


Lassan fiatal hölgy korosztályba lépsz, ideje bele tanulni az emberekkel beszélgetni 🙃


Különben elnyomott leszel az életben, főleg munkahelyen.

Ott sokszor ki kell állni magadért, ha olyan közösségbe csöppensz.

2020. márc. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Debrecenben???

Sehogy.

2020. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia. Én is debreceni vagyok, most végeztem az egyetemmel. Nekem legfőképp gimiből megmaradt barátaim voltak, illetve néhány csoporttárssal alakult ki jó kapcsolatom.

Esetleg ha kolis vagy, ott szobatárssal, szobatárs barátnőivel szervezzetek valami közös porgramot, így hamar kialakulhat. Egyetemi tesit, vagy szabvált ha felveszel, ott is lehetnek új emberek.

Egyébként ha nem gond hogy már végeztem, nyugodtan írj nekem :)

21/l

2020. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia. Ha szeretnél szívesen beszélgethetünk! :D
2020. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Irj nekem :)
2020. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már előre érzem, hogy jövőre ezzel én leszek ugyanígy 😐
2020. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki barátkozni szeretne, akkor Pécset és FŐLEG Debrecent felejtse el! Ezek nem tipik egyetemvárosok, rémunalmas mindkettő, Debrecen ráadásul még bűnronda is! Ha életet akartok, akkor Szegedre vagy Budapestre mentek !!!
2020. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!