Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem érdeklem az embereke...

Miért nem érdeklem az embereket? Mi a franc bajuk van ezeknek?

Figyelt kérdés
Itt mondják hogy nyíljak meg meg mit tudom én amikor nem is adnak rá lehetőséget. Ez is az én hibám lenne?
2020. márc. 18. 11:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%
Kinek lenne érdekében a nyavajgásodat hallgatni? Az emberek azért vannak együtt mert élvezik egymás társaságát és nem azért hogy első nap panaszkodjanak meg lelki szemetesládának használják a másikat.
2020. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#11 Csak beszélgetni szeretnék meg ismerkedni. Ez olyan nagy bűn? Senkivel nem beszélgetek már vagy 1 éve. És miért írnék ki mindenkiről kérdést ezt nem értem.
2020. márc. 19. 08:05
 13/23 anonim ***** válasza:
57%
Nem bűn, de nem is várhatod el másoktól.
2020. márc. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
1%

Biztosan meggyilkoltál valakit, esetleg egy rút banyát hihihi, vagy valami elmésebb dolog lehet, gondolkozz talán még egy kicsit, akiket szeretnek, nem véletlenül szeretik őket, talán, mert vidámak, nem kötekednek és jobban értesültek, vagy valami hasonló,


nem franc bajuk van


az én apukám azt szeretné, ha jó sok hajad volna és a gyöngysorodat jó közel az arcomhoz felcsatolhatnád, amikor odaadom például és jó sok és sűrű hajad volna inkább, akkor természetes volnál és akkor bztos, hogy te is szeretnél engem

2020. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
#14 😂
2020. márc. 20. 17:05
 16/23 A kérdező kommentje:
Ki kötekszik? 1 éve nem beszélgetek senkivel akkor hogyan kötöszködhetnék másokkal? Logika kell ehhez is. Alapból sem vagyok az a típus. Elkövettem egy hibát de mindenki hibázik. Emiatt az embert nem kéne a magányba temetni. Vagy mondok jobbat. A föld alá.
2020. márc. 20. 17:14
 17/23 anonim ***** válasza:
43%

A magányodért te vagy felelős.

Szeretnél társaságot, barátokat? Őértük tenni kell valamit, először is kapcsolatokat kialakítani, nem elvárni, hogy érdekelj ismeretleneket vagy olyanokat, akik ezt nem viszonozzák.

2020. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
4%
Majd érdekelni fogod biztos
2020. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
93%

Tèged erdekel is barki?

Ez igy müködik. Ha kedves lennel masokkal biztos eszre is vennének.

2020. ápr. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%
Nemcsak akkor kell érdekelj valakit ha minden szép és jó... az érdek kapcsolat. Olyan embereket kell keresni aki bajban nehètsegekben is segit megért meghallgat.akinek csak akkorvagyjó ha nyujtasz valamit vagy csak élvezni akarja a társaságod úgy hogy te ugyteszel minden szép és jó és poenkodsz vicceskedsz neki és csak igy vagy jó az se barát se semmi. Mondjuk megértelek énis tudom nagyon kevés szinte ritka mint a fehér holló aki ismeretlenül is segit és nyújtja a kezét. Mert ilyen a mai világ ez szülte. Már csak azzal van az ember akivel menő együtt lenni. Akinek segiteni kell az már ciki és unalmas stb . Elromlott egy világ ez és nemveszik észre magukat az emberek mert nemlett beléjük nevelve.
2020. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!