Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok, ti hol adnátok esélyt...

Lányok, ti hol adnátok esélyt ismerkedésre interneten? Visszafogottabb lányokra gondolok, vagy akiknek nehezebben megy?

Figyelt kérdés

Eléggé rossz már hogy olyan lányok találnak meg akik csak alkalmit akarnak meg hitegetnek, szeretnék már találni valakit aki tényleg elfogad és szeret. Én nem vagyok az a fajta aki bulizni jár meg ilyesmi, ezért szerintem mindenképp olyan lányt kell keresnem aki lelkileg olyan mint én, akinek nehezebben megy, visszafogottabb akár.. De a társkeresőn sajnos mind ugyan olyanok, és már teljesen remény vesztett vagyok hogy nincsenek normálisabb lányok csak olyanok akik túl hamar küldik az intim képeket KB 10 perc fél óra után, az meg nem kapcsolat ha valakit a testéért kéne szeretni.

Tudom hogy nehéz neten is ismerkedni főleg ha féltékeny típus vagyok, de szerintem az hogy 100%ban hűséges vagyok és soha nem hazudok annak akit szeretek az máris pár tökre jó (és amúgy alap) tulajdonság bennem, mégsem megy..

Bármi tanács? Mindig önmagamat adom, ide most egy kérdést kiírni persze teljesen más de na.. nem próbálok más lenni, csakis magamat adom.. Tizen huszon éves lányoknál is próbálkoztam, mondjuk mai lányoknál az is baj hogy nekik nem felel meg ha valaki pár évvel fiatalabb, pedig volt már idősebb barátnőm is.


2020. márc. 24. 19:52
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
76%
Következő? Mi vagy te, Dr. Bubó? 😁
2020. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
90%
Minek írsz ki kérdést, ha csak lerázod magadról a válaszokat? Szerintem inkább ez a flegma stílus lesz a problémád oka.
2020. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Következő kérdés ;P Amúgy kiskoromba doktor voltam farsangon szóval lehetek doki ha azt szeretnéd :')
2020. márc. 24. 20:24
 14/44 anonim ***** válasza:
67%
Hány éves vagy?
2020. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
82%
19 éves, és ez volt a 328. kérdése ebben a témában.
2020. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
93%
Adok esélyt az ismerkedésre neten? Persze. Adnék neked? [link]
2020. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

Én a tegnapi kérdéséhez írtam, hogyha szeretne, nyugodtan írjon és beszélgethetünk. Ennyi volt a válasza:

"Beszélgethatünk ha szeretnél, bár én azt tapasztalom jó ideje hogy ezen az oldalon a lányok vissza sem írnak, még ha kérik hogy írjak akkor sem"

Ilyen mentalitással sehova nem fog jutni szegény.

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..

19/L

2020. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Én 19 éves vagyok. Analfabéták kerüljék a válaszolási lehetőséget:)
2020. márc. 24. 20:48
 19/44 anonim ***** válasza:
Itt vagy Facebookon, mivel más felületet nem használok. 19/L
2020. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Ugyan ez nekem is amúgy, örülök hogy van olyan lány aki nem instán mg tiktokon lóg!:)
2020. márc. 24. 22:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!